2737
2734
سلام روز 40 زایمانو نوزادم رو اشتباه حساب کردم چون ماه 31 روزه بوده فکر می کردم امروزه اما دیروز بوده حالا باید چکار کنم ؟
اعمال خاصی داره اصلا ؟
من که اعمالی انجام ندادم مگه داره ؟؟؟
یه روزه مثل بقیه روزا دیگه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من که نشنیدم اعمالی داشته باشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
نه اعمالی نداره قدیما میگفتن ببرید حموم همین آب چله بریزید سرش من که کاری نکردم

*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
واه چه اعمالی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اشالله به نی نی ت 40 رو که بگذرونه یعنی خیلی از تا ارومی هاش کم می شهههههههههههههههههههههههههه

Lilypie Maternity tickers
خدایا. کمک کن بچه هام رو به تا. بهترین نحو بزرگ کنم رحم لعبدکالضعیف [smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]
2740
پرک جان غسل که روز 10 یا 7 باید غسل نفاس کنی

بعدش اگر خونریزی داشتی یا لک بینی باید هرروز اگر بخوای نماز بخونی غسل استحاضه کنی

روز 40 یا زودتر هم اگر پاک شدی که غسل میکنی

*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2706