2733
2734

دیگه هیچ راه وچاره ای ندارم

یکماهه هم تصمیم گرفتم

دیگه نمیتونم بیشتر از این خودمو عذاب بدم

هرروز وهرلحظه اینقد غصه خوردم و فکر کردم که دیگه هیچی ازم نمونده 

اینقد گریه کردم سرم دارع میترکه

دیگه هیچی برا ازدست دادن ندارم

😭😭💔💔

ارزششو نداره 

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
2731
هیچی برای از دستدادن نداری؟ پس بجنگ .چرا با نابودی خودت می خواهی جلوی مشکلات وایستی.

وقتی چیزی برا از دست دادن ندارم بمونم ک چی بشه. برا چی بجنگم وقتی ب هردری زدم نشد

وقتی چیزی برا از دست دادن ندارم بمونم ک چی بشه. برا چی بجنگم وقتی ب هردری زدم نشد

مادر داری؟؟؟

برای وجود مادرت بجنگ.

من نمی دونم مشکلت چیه ولی مطمین باش گذر زمان حلش نکنه کمرنگ اش می کنه

مادر داری؟؟؟ برای وجود مادرت بجنگ. من نمی دونم مشکلت چیه ولی مطمین باش گذر زمان حلش نکنه کمرنگ اش ...

کمرنگ نمیشه 

تو تاپیکام هست 

اینقد گریه کردم حتی نمیتونم راجبش بنویسم 💔

چیکار کردی تو دختر؟

همش تو فکرت بودم برات دعا میکردم. چرا نمیای سایت؟ حالت خوبه؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
چیکار کردی تو دختر؟ همش تو فکرت بودم برات دعا میکردم. چرا نمیای سایت؟ حالت خوبه؟

سلام عزیزم

قوربوت خیلی ممنونم ازت💖💖

اصلا حالم خوب نیس

اینقد دیگه تاپیک زدم راجبش واینا دیگه خسته شدم💔

گناه کبیره است با این کار عذاب خیلی بزرگی رو نصیب خودت میکنی به آرامش نمیرسه به هیچ وجه این کار و نکن به خدا توکل کن آرامش واقعی نزد خداست. الا بذکر الله تطمئن القلوب آگاه باشید که تنها یاد خدا آرام‌بخش دلهاست توسل کن به امام زمان عج الله تعالی ان شاءالله حل میشه ۴۰ روز زیارت عاشورا و دعای توسل نذر حضرت زهرا سلام الله علیها کن و از خدا بخواه به حرمت حضرت زهرا سلام الله علیها و پسرش حسین ابن علی علیه السلام مشکلت حل کنه و بهت عشق الهی و آرامش واقعی بده کار درست همینه. 

سلام عزیزم قوربوت خیلی ممنونم ازت💖💖 اصلا حالم خوب نیس اینقد دیگه تاپیک زدم راجبش واینا دیگه خست ...

امیدوارم کاملا به خیر بگذره راحت شی به ارامش برسی عزیزم. خدا حافظ آبروت و پشت و پناهت باشه عزیزم❤️

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
مگه زمان قدیمه اگه ببینن دختر با پسر چت میکرده عیب باشه اخه بگو بهم چند سالته

میدونی شهر ما کوچیکه خیلی

همه همرو میشناسن 

اینجا خیلی ادما بی رحمن 

ابروی کسی بردن براشون عین اب خوردنه

علاوه بر چت ظبط صدا اینا هم بود

و شماره سه نفرم توش ذخیره بود ک عین دشمنن برام

اگر یکی برا شوخی ومسخره به یکی از اون شماره ها زنگ بزنه.. 💔

ادم مریض زیاد دیدم که میگم

23ام

2706