2737
2734

؟ در هر سرایطی کلی بگبد لطفا،

من متنفر شدم ، احساس رو بیان کردن قشنگه، یکسری جملات هم بنظرم اشکالی نداره

اما بکسری جملات و خواسته ها ، نشاندهنده ی مریضی یه فکری هستند ، که فقط در فیلهای نامناسب دیده میشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عفت کلام ک خیلی خوبه

قیامت ، عابدی را دوزخش انداختند.                                  هر چه فریادش، جوابش را نمی پرداختند.                             داد  میزد خوانده ام هفتاد سال، هرشب نماز.                      پس  چه شد اینک ثواب ِآن همه رازونیاز.                          يك  ندا آمد چرا تهمت زدی همسایه ات.                              تا شود اینگونه حالت، این جهنم خانه ات.                               گفت. من در طول عمرم گر زدم یک تهممتى.                        ظلم باشد زان بسوزم، ای خدا کن رحمتی.                      آن ندا گفتا همانکس که زدی تهمت براو.                          طفلكى  هفتاد سال، جمع کرده بودش آبرو
2728

به هرحتل روطرف بباید عفت کلام داشته باشن یاحداقل دوطرف مثل هم نباشن یکی رعایت بکنه .مثلا توچه مواردی ..من شوهرم مثلا از نطر جنسی عفت کلام نداره درحال خصوصی بین خودمون ..مهم‌نیست برام 

2740
به هرحتل روطرف بباید عفت کلام داشته باشن یاحداقل دوطرف مثل هم نباشن یکی رعایت بکنه .مثلا توچه مواردی ...

حد نداره؟ ینی نباید حد داشته باشه؟

من راستش اون درونیات و افکار رو که فهمیدم، بیزار شدم

حد نداره؟ ینی نباید حد داشته باشه؟ من راستش اون درونیات و افکار رو که فهمیدم، بیزار شدم

شمادرچه رابطه ای میگی عزیزم ..خب ادم باید باحترام نهایت کلمات درست صحبت کنه ..همسر بنده دیگه خیلی صمیمی طور برخوردمیکنه عفت کلامش ازدست میده .ن اینکه بهم بی احترامی بشه ها

بله ارتباط شخصی منظورمه

ن عفت کلام نداره   رعایتم نمیکنه هروزم یه چیز جدید میگه   ولش مشکلی ندارم عادت کنم ..گاهی خودمم میگم ..ولی حدو مرزش رو رعایت کته به نظرم بهتره

2706