2752
2739
عنوان

چه آبرسانی استفاده میکنید و راضی هستید پوست دهیدراته

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 42 پست
اسی آبرسان ویشی رو خیلی تعریفشو شنیدم اما گرونه

والا من دیگه احساس میکنم هرچی آبرسان گرونتر بگیری بدتر پوستو خراب میکنه چون حالت جوانساز هستن و لایه برداری هم میکنن پوستو خشک میکنن،برای پوست دهیدراته مناسب نیستن من یه مدت آبرسان سوپکس آواکادو زدم ۳۵ تومن هم بود از همه این آبرسان گرونا که گرفتم عالی تر بود چون آبرسان ساده هست و لایه برداری و جوانسازی نداره فقط نرم میکنه 

کاربری سوم  
والا من دیگه احساس میکنم هرچی آبرسان گرونتر بگیری بدتر پوستو خراب میکنه چون حالت جوانساز هستن و لایه ...

نمیدونم دقیقا اما دوستم پوستش خشکه، میگفت قشنگ شفافیت پوستمو سر یک ماه استفاده حس میکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالوپرو چی هست ؟ شمام پوستت دهیدراته ؟

بله دهیدراته بود و منافذ باز شش میلیون دادم به پزشک زیبایی برام جالوپرو زد . تو گوگل سرچ کن یه آبرسانی عمیق پوسته . که عالی ترینه برای این مشکل

بعد از اکثر آبرسان ها باید مرطوب کننده بزنی دوستم

اتفاقا میزنم فکر کنم چون مخصوص پوست چربه بیشتر پوستمو خشک کرده من چرب هست پوستم ولی فقط قسمت پیشونی و بینی لپام خشکه خشکه از این زدم بدتر خشک شده 

اونجا بهم گفت این آبرسان به مرور لک های جای جوش هم میبره همونجا شک کردم لایه برداری داشته باشه که شکم درست بود اشتباه کردم ۴۵۰ دادم خریدمش

کاربری سوم  
2731
منم پوستم خشکه. نیتروژینا و سیمپل استفاده میکنم خیلی خوبن

من پوستم چربه و کم آب رطوبت اصلا نداره ولی چرب میشه نمیدونم چی بش میسازه اگرم محصولی استفاده کنم که حتی یه کوچولو ضد چربی باشه پوستم بیشتر خشک میشه 

کاربری سوم  
آبرسان خالی ، نه تنها فایده خاصی نداره بلکه ممکنه حتی پوست رو بدتر خشک کنه یا کلا هزینه الکی نکن نخ ...

اتفاقا همین کارو میکنم داروخونه بهم گفت این آبرسان احتیاج نداره روش مرطوب کننده بزنی ولی من با این که میزنم بازم پوستمو خشک میکنه بخدا هرچی گرون تر میخری بدترن چون حالت جوانسازی و لایه برداری دارن من یه مدت آبرسان سوپکس آواکادو میزدم ۳۵ تومن از همه این گرونا عالی تره چون آبرسان معمولیه جوانسازی و لایه برداری نداره فقط نرم میکنه 

کاربری سوم  
2740
بله دهیدراته بود و منافذ باز شش میلیون دادم به پزشک زیبایی برام جالوپرو زد . تو گوگل سرچ کن یه آبرسا ...

حالا ۶ ملیون از کجا بیارم والا من نمیدونم جوش هامو درمان کنم جای جوش هامو درمان کنم پوست خشکمو که داره صورتمو پیر میکنه توی ۲۵ سالگی پیشونیم خط افتاده خط لبخند افتاده اینارو درمان کنم نمیدونم بخدا دارم دیوونه میشم حالا دارم لیزر هم میرم واسه اسکار جای جوش که اونم بدتر پوستو خشک میکنه 

کاربری سوم  
حالا ۶ ملیون از کجا بیارم والا من نمیدونم جوش هامو درمان کنم جای جوش هامو درمان کنم پوست خشکمو که دا ...

اسی من جایی خوندم،که پایه اصلی یه ابرسان خوب،هیالورونیک اسید هست.حالا من یه پیجی معرفی میکنم.محصولات پوستی رو نقد و بررسی میکنه.اسم پیجش تجربه های آرایشی هست.تو اینستا چک کن.امیدوارم بتونی یه تصمیم دزست بگیری

حالا ۶ ملیون از کجا بیارم والا من نمیدونم جوش هامو درمان کنم جای جوش هامو درمان کنم پوست خشکمو که دا ...

منم مثل شمام کار میکنم پولمو جمع میکنم و به صورتم خرج میکنم و الان واقعا تاثیرشو دیدم 

اتفاقا همین کارو میکنم داروخونه بهم گفت این آبرسان احتیاج نداره روش مرطوب کننده بزنی ولی من با این ک ...

نه اصلا چنین چیزی درست نیست دوست عزیز

همین برند Cerave یا کلینیک فقط  moisturizing و hydrating هستن.  چه ارتباطی با لایه برداری داره؟ 

نمیدونم شما از چه برندهایی خریدید ولی ممکنه مناسب پوست شما نبوده باشن و یا اینکه کلا برندهای بی کیفیتی بودن