2737
2739
عنوان

خدا هیچ مادری با بچش امتحان نکنه

498 بازدید | 36 پست

دارم گریه میکنم . میگم شاید من مادر خوبی نبودم نتونستم از بچم ب خوبی نگهداری کنم رسیدگی کنم که بچم الان اینجوری شده 

دعا کنید برای دخترم خدا هرچه زودتر شفاش بده 

ازخدا میخوام گناه های منو پای خودم بنویسه پای بچم ننویسه 

حاضرم بمیرم هزارتیکه بشم ولی دخترم خوب بشه 

دعااااااا کنیددددددد😭😭😭😭😭😭خدایا رحم کنننننن ب بچم😭😭😭😭😭

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خدای مهربون حواسش به دخترت هس.. الهی که به حق بزرگیش خیلی زود حال دخترت خوب بشه

الهی آمین ممنونم از شما😭😭😭😭😭😭

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2740

انشاالله ❤️ کوچولوی شما هم به زودی خوب شه!

اصلا این فکرو نکن ، تو بهترین مادر دنیایی همین که ازش مراقبت میکنی

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
انشاالله ❤️ کوچولوی شما هم به زودی خوب شه! اصلا این فکرو نکن ، تو بهترین مادر دنیایی همین که ازش مر ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭امشب حالم خیلی خراب شد .برده بودمش خرید عیدش کنم واسش شلوار میخریدم چقد بوسم کرده بخاطر شلوارش 

قلبممممم منم هر وقت بچم مریضه همین فکرا میاد تو ذهنم. خدا بزرگ تر ازین حرفاس عزیزم خووووب میشه نازم

😭😭😭😭خدا همه بچه هارو شفا بده 

خدا هیچ پدر مادری رو با بچه هاشون امتحان نکنه خیلی خیلی سخته😔ایشالا کوچولو شما هم زودتر حالش خوب بش ...

دقیقا خیلی سخته .الهی آمین ممنونم

2706