2733
2734

کاری داشتین بفرمایین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
کاری داشتین بفرمایین.

سلام راسیتش سوالم درمورد  پدر و مادرم هست
پدر و مادر من از اول جر بحث توی زندگی زیاد داشتن و همیشه هم آخر دعواهاشون کار به اینجا می‌کشید که مادرم درخواست طلاق می‌کرد همیشهه بعد تنها دلیلی که به خاطرش مادرم مونده سر زندگیش من هستم یعنی هروقت حرف طلاق زد همه گفتن به خاطر بچت کوتاه بیا و طلاق نگیر😔
از طرف دیگه پدرم مادرمو خیلییی دوست داره و اصلا حاضر نیست طلاقش بده پدرمم هرموقع حرف طلاق شده منو واسطه کرده تا اینجوری مادرم سر زندگیش نگه داره
خود منم تا همین چندروز پیش هروقت دعوا میشد و اسم طلاق می اومد از ترس و غصه همه ی تن و بدنم میلرزید و خیلی گریه میکردم😔به خاطر همین هم آخرین بار که خیلی موضوع جدی شده بود اصلا دست خودم نبود با گریه و التماس و حتی خدا منو ببخشه با تهدید به خودکشی جلوی مامانم گرفتم و اونم به خاطر من کوتاه اومد و از تصمیم طلاق منصرف شد

ولی الان مدتیه که من به خودم اومدم حس عذاب وجدان بهم دست داده فکر میکنم که حق الناس گردنمه حق مامانم🥺میگم اصلا من کی باشم که یه نفر دیگه به خاطر من حق انتخاب نداشته باشه😔
برای همین اومدم مزاحم شما شدم که بپرسم واقعا این احساس گناهم درسته؟یعنی واقعا حق الناس گردنمه؟
اگر درست هست میخوام برم به مامانم بگم من دیگه مشکلی ندارم و برو طلاقت بگیر😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام راسیتش سوالم درمورد  پدر و مادرم هست پدر و مادر من از اول جر بحث توی زندگی زیاد داشتن و هم ...

سلام. تو احادیث هست که محبوبترین بنا نزد خدا خانواده هست.
و مبغوضترین حلال هم طلاقه.
خب علت اختلافشون چیه؟
وقتی پدرتون مادرتون رو دوست دارن و مادرتون هم زندگیشون رو دوست دارن چرا میخوان جدا بشن؟!
معمولا خانمها با عاطفه تر و احساسیتر هستن.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2731
سلام. تو احادیث هست که محبوبترین بنا نزد خدا خانواده هست. و مبغوضترین حلال هم طلاقه. خب علت اختلافشو ...

علت اختلافشون این که مامانم به بابام علاقه نداره از اول که ازدواج کردن بابام عاشق مامانم شده ولی مامانم نه بدون هیچ حسی ازدواج کرده و فقط گفت که در طول زندگی به بابام علاقه مند شده که اون علاقه هم بعد از 20سال به خاطر مشکلات زندگی و بعضی اخلاق های بد بابام سرد شده و از بین رفته  این تقریبا بزرگترین مشکلشون 

حالا من برای این ناراحتم که جلوی طلاقشون گرفتنم وقتی مامانم بابامو دوست نداره چطور میخواد یک عمر اینجوری کنار این آدم زندگی کنه؟احساس میکنم در حق مامانم ظلم کردم نمیدونم شما بگید این احساس من درسته؟

به نظر من جلوشو نگیر ...اگه میخوای کمکشون کنی ببرشون مشاوره خانواده

شما طلبه هستین

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2740
علت اختلافشون این که مامانم به بابام علاقه نداره از اول که ازدواج کردن بابام عاشق مامانم شده ولی مام ...

فداتشم که انقد درکت بالاست عزیزم حالا که انقد واسه جفتشون عزیزی ببرشون مشاور خانواده کمک کن بهشون بهترین تصمیمو بگیرن

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
علت اختلافشون این که مامانم به بابام علاقه نداره از اول که ازدواج کردن بابام عاشق مامانم شده ولی مام ...

به نظر من مامانت الکی تورو بهونه کرده خودش دوست داره زندگی کنه مطمئن باش صددرصد اینطوره وگرنه حتما زنی بخواد بره هیچکس جلوشو نمیتونه بگیره

میگی نه پس صبر کن وقتی ازدواج کردی مامانت اگه تا آخر عمر با بابات زندگی نکرد بعد بیا بگو

وَ قُل رَبِّ انزِلنی مُنزَلاً مُبارَکاً.صلوات
2706