2733
2739

یه اقایی خیلی بهم نزدیک میشد خیییلی غیرمستقیم مدام از آینده میگفت از اینکه چقد منو دوس داره به دلش نشستم انرژیم مثبته براش همش از خودش تعریف می‌کرد و خلاصه خیلی نخ میداد ولی همونموقعم یه بار برگشت گفت من اهل دوستی نیستم و تنهایی رو دوس دارم .بعد چن وقت گفت من شیفته رفتارت شدم و به گیف فرستاد که پسره یهو دختر رو بوس عاشقانه میکنه (از لب)

منم اخراش‌ احساسمو بهش گفتم دیکه‌ دیدم علنا بهم ابراز علاقه کرد 

یه مدت خبری ازش نشد گفتم این چه رفتاریه میاید وابسته میکنید میرید  .شما منو سردرگم کردین از یه طرف میگی دوسم داری از یه طرف جواب‌ نمیدی 

برگشت گفت من قبلا هم بهت کفته بودم ترجیهم تنهاییه

😐😐

منم اب‌ پاکیو ریختم رو دستش و کلا خدافظی کردم اونم هیچی نگفت دیگه 

بنظرتون اشتباه کردم تکلیف خودمو روشن کردم ؟همش عذاب وجدان دارم میگم کاش هیچی نمیکفتم حداقل امیدوار بودم الان خیلی حالم بده چون خیلی وابسته شده بودم حتی با اینکه ارتباطی نبود بلد بود چیکار بکنه تا دلو ببره با خودش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه خوب کاری کردی

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید

کاملا کار درستی کردی بنده خدا انگار سلامت روان نداشته کسی که ترجیحش تنهاییه این اداهارو درنمیاره 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

بهترین کار ممکن کردی

اگ برگشت هم روی خوش نشون نده تا خودش بگه قصد و هدفش چیه 

چ دوره زمونه ای شده کمتر آدمی میشه پیدا کرد ک ترسو نباشه و مسئولیت پذیر باشه

می رسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

دوس نداشتی بازیچه ی دستش بشی و با احساساتت بازی کنه ...خوبکاری کردی ..آدم درستی نبوده

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

لازم نبوده بری بگی که غرورت رو جریحه دار کنه

اون رفتارش گویای همه چیز بوده 

پسری که واقعا کسی رو بخواد ازش بیخبر نمیمونه به امان خدا هم رهاش نمیکنه 

اینم پسر بچه است مرد نیست 

چت هاتون رو دو طرفه پاک کن بلاکشم کن بره گمشه 

2706