2733
2739
عنوان

بارداری با جلوگیری طبیعی

260 بازدید | 15 پست

دوستان من تحت نظر بودم که این ماه که پریود شدم اقدام کنم ولی هنوز تو این ماه که دارو مصرف میکردم البته داروی جلوگیری نبود همه تقپیتی و ویتامین بود بعد ۱۰ روز تو وسطای سیکلم رابطه داشتم ولی جلوگیری طبیعی الان ۴ روز میگذره پریود نشدم 😐فقط هفته پیش گاها دل دردای پریودی میگرفتم و الانم همینطور و تکرر ادار شدید گرفتم چند روزه 🥲 چرا پریود نمیشم از عوارض دارو هاس ؟ 

تا چند روز تاخیر اگه پریود نشدم بی بی بزنم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم ۵ روز عقب انداختم که اصلا سابقه نداشته جلو گیری با ک ا ... داشتم علائم پریود ندارم فقط کمردرد دارم شدیدا بی خواب شدم و معدم میسوزه همش و نفخ دارم و تکرر ادار روز دوم تاخیر بی بی زدم اول منفی بود ولی بعد از یک ساعت که دیدمش مثبت شده بود و هاله نسبتا واضح صورتی داشت اما دیشب که زدم (البته ادرارم خیلی رقیق بود ) منفی شد نمیدونم چمه

شاید بارداری.شما ک قصد اقدام داشتی 

والا اقدام نکردم چون ماه پیش قرص خوردم دیر شدم این ماه کلی ویتامین و اینا خوردم و شدیدا تخمگذاری دردناک و ژولانی داشتم بخاطر قرصایی که خورده بودم ولی خب نتونستم اقدام کنم چون دور بود از همیرم ولی روز آخرای تخمک گذاریم بعد ۱۵ روز رابطه داشتم ولی خب من دوسال جلوگیریم طبیعی بود این ماهم همینطور ولی الان باید ۸ یا ۹ میشدم و نشدم 😅ولی میترسمم بی بی بزنم میخواستم تازه اقدام کنم یکم تو شوکم 

2738
چهار روز گزشته بی بی بزن معلوم میشه اگر همیشه سر وقت میشده پس بارداری

اره فقط ماه پیش که قرص خوردم دیر شدم وگرنه تا دوماه قبل منظم بودم و اخرین سونو هم که دادم تنبلی و اینام ننوشته بود توش فقط برای فولیکول و اندومتری و سلامت رحم بود 

منم ۵ روز عقب انداختم که اصلا سابقه نداشته جلو گیری با ک ا ... داشتم علائم پریود ندارم فقط کمردرد دا ...

عزیزم  ولی فکر کنم که بعد از ده دقیقه جواب بی بی کاذب میشه ..

عزیزم  ولی فکر کنم که بعد از ده دقیقه جواب بی بی کاذب میشه ..

میدونم منم بنا رو بر کاذب بودن گذاشتم اما نمیدونم چرا پریود نمیشم بلاتکلیفم از بعد زایمانم تا الان حتی ساعت پریود شدنم هم دقیق بوده نمیدونم چرا الان ۵ روز تاخیر دارم باید ۸ اسفند میشدم 😞

بچم یازده ماهشه و خیلی سخته اگه باردار باشم اما اگه شد هم ناشکری نمیکنم و خداراشکر 

ایشالا هر چی قسمته عزیزم🥲 منم خیلی دوست دارم باردار باشم ولی هنوز تست نزدم میترسم میگم شاید توهم صبر کنم 

2706