2733
2739
عنوان

یه جوش گنده وسط ابروهام زده

163 بازدید | 7 پست

ای خدا یه مهمونیه مهم داریم خیلی وقته کسی منو ندیده الان با این جوش چرکی و قرمز و متورم وسط ابروهام چیکار کنم

کسی راهی داره زود از شرش خلاص بشم؟ 

به اون میگن جوش مهمونی

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تاحالا شده نزدیک یه مهمونی جوش مجلسی بزنی؟🫠

صورتت جوش التهابی و بزرگ میزنه؟😫

تو حتما باید یه روتین ضد جوش داشته باشی و داخل روتینت یه ضد جوش قوی برای موارد اورژانسی باشه🤓

این ضد جوش از برند سبوفارما یه ضد جوش قویه که باید به صورت نقطه ای فقط روی خود جوش زده بشه🤗

روزی یک الی دو بار روی جوش ملتهب بزنین تا کاملا التهاب رو کم کنه و نهایتا جوش از بین بره🫡

راستی داخلش ازلاییک اسید داره که بهترین ترکیب برای از بین بردن جای جوش و پیشگیری کننده از ایجاد جوش جدیده🤠

راستی التهاب پوست رو کم میکنه و لایه برداری خوبی انجام میده🫡🤭

قیمتش بدون تخفیف ۲۲۰ هزار تومنه🤑

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
تاحالا شده نزدیک یه مهمونی جوش مجلسی بزنی؟🫠 صورتت جوش التهابی و بزرگ میزنه؟😫 تو حتما باید ...

عزیزم اینو من تو کانال یه دکتر داروساز دیدم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
اومدم بگم مگه مهمونی میخای بری یاعروسی که جوش زده😂

اصلا انگار بر عکسه😐کل سال یه جوش نمیزدماااا.... الان جایی جوش زده که کلی چهرمو تغییر داده

اصلا این مهمونیه یهویی شد جوشه چند روز بود زیرپوست بود و درد میکرد همچین که خبر رسید مهمونیه نمایان شده

اصلا انگار بر عکسه😐کل سال یه جوش نمیزدماااا.... الان جایی جوش زده که کلی چهرمو تغییر داده اصلا این ...

😂😂😂عزیزم بگردم الهی دیگه بیشترغصه نخور استرس خودش بدتر میکنه بهشم دست نزن بیخیال فقط یکم یخ بمال بهش شاید بهترشد

2740