2733
2734
عنوان

شب خابیدن بچه یکساله

65 بازدید | 6 پست

پسرم حدودن یکسال و یک ماهشه همیشه با شیر میخابیده حتی تو خوابم نق میزد یعنی بیا شیر بده ولی شب ساعت ۱۱ تا ۱۰ صبح میخابه فقط ۳.۴ بار برای شیر بیدار میشه حالا حاملم مجبورم از شیر بگیرم بهش نمیسازه دو شبه یه روسری قنداقش میکنم یوواش در حدی ک تکون نخوره چون از رو پا خابیدن بدش میاد ولی الان قندان میکنم شل میشه میخابه البته وقتی خابش میاد همچی اوکیه غذا و میوه و پفیلا و اب میدم بهش فقط شب و ظهر وسط خواب شیر میخاد امروز ظهر طبق عادت دو بار بیدار شد برای شیر بازم قنداق ککردم خابید شبم حتما بیدار میشه ولی خب سعی میکنم قنداق کنم بخابونم این وضعیت بیدار شدنش چند روز طول میکشه تا عادی شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی از روش تو استفاده میکتم میتونم رو پا بخابونمش  هنوز میزارمش رو پام انقد جیغ میزنه بچم ک حد ...

چند وقتشه والا پسر منم جیغ میزد فرار میکرد ی وضعی بود خالم دید نمیتونم شیر بدم گفت بده من رو پا بخابونم دادم بهش دستوپاشو تو بقلش چفت کرد تند تند تکون داد بچم انقد اروم شددد بعدم خابش برد الان خودم اروم قنداق میکنم راحت شل میشه

2742
چند وقتشه والا پسر منم جیغ میزد فرار میکرد ی وضعی بود خالم دید نمیتونم شیر بدم گفت بده من رو پا بخاب ...

نه ماهشه باید چند روز دیگه برم سرکار از الان غصه دارم مامانم این بچه رو چجوری میخاد بخابونه