2733
2739

فردا میرم سونوگرافی بدون شوهرم چون اون لو میده و هماهنگ نیست باهام.

هم مطمعن میشم که بچم پسره شوهرم رفتیم ان تی به مادزش گفت 

خواهرشوهرم  دخترش میگه کاش دختر باشه اون میگه نه ایشالله پسره.

مادرشوهرم خیلی سر دختر پسر بورن تو دوران عقد حرصم داد میگفت دختر اوردی خونه من نیارش.

منم فرد از سونوگرافی که بیام الکی میگم بچه دختره به شوهرم🤣

بعدم زنگ میزنم خواهر شوهرم میگم دختر یکم حرص بخورهمادرشوهرم بعدش مهم نیست برم انومالی بگه پسره فقط یه چند مادرشوهرم بسوزه دلم خنک بشه از حرفاش و کاراش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حالا از کجا می‌دونی پسره؟

شادی هدف زندگی نیست.شادی نتیجه یک زندگی معنادار هست.شادی چیزی است که به دست می آید وقتی معنادار زندگی کنی.شادی اصیل پیوستن به زندگی است. شادی مشارکت در حیات است و ادا کردن سهم مان در زندگی است و در مفهوم عمیقش پیوستن نی به نیستان است.
2738
من مادر شوهرم از روی بد جنسی همش دعا می‌کرد که دختر باشه . دختر هم شد . ولی بهش گفتم که دختره 

منم مادرشوهرم مثل تو گفت پسر باشه منم از خدا خواستم پسر باشه که دهن گالشو ببنده 

خیلی دلمو شکست 

منم مادرشوهرم مثل تو گفت پسر باشه منم از خدا خواستم پسر باشه که دهن گالشو ببنده  خیلی دلمو شکس ...

نه بابا مادر شوهر من که دختر دوست نداره . اینجا هم هنوز پسر دوست هستن . چون من و دخترش همزمان باردار بودیم برای من می‌گفت دختر باشه ولی برای دخترش سجاده پهن کرده و همش میگه خدایا پسر بده بهش که تو فامیل شوهر رو سفید بشه ! 

ان تی رفتم دکتر خودمم سونو انجام داد گفت پسره

آن شالله به سلامتی.ولی بعداً برا دخترم اقدام کن.دخترا ماهند

شادی هدف زندگی نیست.شادی نتیجه یک زندگی معنادار هست.شادی چیزی است که به دست می آید وقتی معنادار زندگی کنی.شادی اصیل پیوستن به زندگی است. شادی مشارکت در حیات است و ادا کردن سهم مان در زندگی است و در مفهوم عمیقش پیوستن نی به نیستان است.
2706