2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ناخوداگاه نفسمو حبس میکنم انقدر اینکارو‌ تکرار میکنم که تمام قفسه سینه م درد میگیره و تنگی نفس میگیرم

پوست لبمم شدید میکنم

در این دنیا نشد به امید دیدار دوباره در دنیای دیگر :)
2740

تند تند پلک میزنم

لبامم غنچه میشه

البته دومی رو ترک کردم 

اولی هنو مونده

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

تیکه عصبی نی ولی موهامو میخورم 🤣🤣عادت همیشگی من:)

+ حالت خوب نیست؟_نه+هندزفری تو بزار تو گوشت اهنگِ مورد علاقتُ پلی کن ،هودیه مشکیتُ بپوش و بزن بیرون تا صبح تو خیابون راه برو .._دلم میخواد اما نمیتونم+چرا !؟_چون من یه دخترم:)
ناخون دیدم ولی مو نه😐🤦

خیلی خوشمزش😂☹️هزارر بار بابام گفتههه نخور ولی باز من اینکارو میکنم 

+ حالت خوب نیست؟_نه+هندزفری تو بزار تو گوشت اهنگِ مورد علاقتُ پلی کن ،هودیه مشکیتُ بپوش و بزن بیرون تا صبح تو خیابون راه برو .._دلم میخواد اما نمیتونم+چرا !؟_چون من یه دخترم:)
اذیت کننده نیس؟ من الان در حالت عادیم پلکم میپره

به مرور زمان گاهی حتی عصبی هم نیستم ولی فشار روم زیاده عادی ولی فکر مشغول هم میپره برای من هم ، نه چیکارش کنیم عزیزم ، این همه مشکل و ... یه دکتر به سریع دکترامون اضافه کنیم ؟🤦🏻‍♀️😂 با آرامش همه تیکا از بین میرن ، الهی بهش برسیم .