2737
2739

لطفا اگه کسی تجربه داره بهم بگه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یه ویدیو تو اینستا دیدم میگفت انقدر باید لیزر کنی تا بره 😑 کجاهات ضخیم شده ؟! 

صورتم ضخیم شده نسبت به قبل

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

واقعا من موندم شما با چه عقلی میرید لیزر میکنید

لیزر نابود می‌کنه هورمون های بدن رو 

استاد من لیزر کرده بود تیروئیدش کم کار شده بود 

تمام هورمون هاش ریخته بود به هم

اونوقت وقتی لیزر میکنید و میسوزه هر آن امکانش بوده که فشار دستگاه کمی بالا باشه و مویرگها صورت رو جزغاله کنه

الآنم که مشخص نیست بدن شما چه واکنش خود ایمنی انجام داده که موها ضخیم تر شده

باید هورمونات چک کنی سونو بدی 

آخه موی صورتم مشکی بود نه از اون هورمونیا بعد رفتم لیزر الان ضخیم تر شده البته نه در حد اینایی که زیرچونه درمیاد ولی ضخیم شده قشنگ

واقعا من موندم شما با چه عقلی میرید لیزر میکنید لیزر نابود می‌کنه هورمون های بدن رو  استاد من ...

آخه موهای پشت لب خیلی رو مخه 

من‌ تو فکرشم انجام بدم 

امروز میزنی پس فردا جوونه میزنه 🫤

2738
واقعا من موندم شما با چه عقلی میرید لیزر میکنید لیزر نابود می‌کنه هورمون های بدن رو  استاد من ...

خب من دیوانه شدم از موی صورت لامصب بور نیست که

من کنار گوشم موهاش زیاده و پیشونی ی قسمت موی ضخیم داره ک اصلاح میکنم ته اش می مونه  به نظرتون ...

نمیدونم من که تا یه مدت خوشحال بودم الان تو شارژ هستم و نتیجش شد همش دراومد و ضخیم شد

آخه موهای پشت لب خیلی رو مخه  من‌ تو فکرشم انجام بدم  امروز میزنی پس فردا جوونه میزنه 🫤

عزیزم برا همه اونجوره 

ماله من مثل درخت چنار هی رشد می‌کنه

موقعی که راهنمایی بودم از طرف دراویش گنابادی فرقه شابدالعظیم اومدن منو ببرن برای پیش نمازشون

اینقدددددددر سیبیل داشتم😑😑😑😑😑

آخه موی صورتم مشکی بود نه از اون هورمونیا بعد رفتم لیزر الان ضخیم تر شده البته نه در حد اینایی که زی ...

ببین کلا میگن قبل شروع لیزر این ها رو باید چک کنی که  موهات درحالت عادی خودش باشه بعد لیزر شروع کنی اینجوری بهتر جواب میده لیزرت اگه دستگاهش هم خوب باشه

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔
خب بده دخترت  مادرت کسی برداره  یا خودت بردار  دیگه زیادم حساس الکی نباش

متاسفانه کسی دوروبرم نیست هر دو روز هم درمیومد چون من پرمو هستم 😣

2706