2733
2734
عنوان

دوره گلسر فاطمه لکزایی

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 25 پست
گلسر فروشش راحته و پست کردنش برای خانوم لکزایی .البته من خودمم کنارش می‌فروشم سود خوبی داره ماه قبل ...

سلام من الان این تاپیک رو دیدم منم هنرجوشون هستم ولی اصلا فروش ندارم چون آخه نمیدونم واقعا به کی بفروشم؟ ی راهنمایی میکنید🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من الان این تاپیک رو دیدم منم هنرجوشون هستم ولی اصلا فروش ندارم چون آخه نمیدونم واقعا به کی بفر ...

هر چی یاد میگیری و دونه ای هزینه بگیر اموزش بده. اینم یه روش درامدزاییه

گلسر فروشش راحته و پست کردنش برای خانوم لکزایی .البته من خودمم کنارش می‌فروشم سود خوبی داره ماه قبل ...

هیچکس ازخانم لکزایی راضی نیست ،شما چطور باهاش کار می‌کنید به ماهم یاد بدید

سلام من الان این تاپیک رو دیدم منم هنرجوشون هستم ولی اصلا فروش ندارم چون آخه نمیدونم واقعا به کی بفر ...

منم هنرجو خانم لکزایی هستم .نمیدونم برافروشش چکارکنم خیلی هم هزینه ثبت نام دادم 

2740

منم هنرجو لکزایی هستم نمیدونم برافروشش چکار کنم .اینقدر گلسر زیاد شده تو بازار . 

هر چی یاد میگیری و دونه ای هزینه بگیر اموزش بده. اینم یه روش درامدزاییه

درسته اینم یه روشه ولی من اگر قرار باشه یاد بدم باید خودم قبلش از طریق فروش گلسر درآمد کسب کرده باشم که برم به بقیه یاد بدم نه اینکه باز منم با وعده های الکی از نقطه ضعف ملت سوء استفاده کنم و جیب خودمو فقط پر کنم

درسته اینم یه روشه ولی من اگر قرار باشه یاد بدم باید خودم قبلش از طریق فروش گلسر درآمد کسب کرده باشم ...

نه دیگه .همه که نمیخوان برای فروختن یاد بگیرن. خیلیا دوست دارن برای بچه شون خودشون درست کنن.