2737
2734

مدتیه یه آقایی بهم ابراز علاقه می‌کرد خیلی آدم با شخصیت و رده بالاییه و از همون بار اول که منو دید یه جوری شده بود (دخترای دافو پلنگ زیادی دورشن و دست رو دختر شاه بزاره نه نمیشنوه منم یه دختر خییییلی ساده و بی ارایش)مدام زیر نظرم داشت مدام هواسش بهم بود و عشق و مهربونی رو توی چشاش میدیدم شماره همو داشتیم ولی از حد خودش خارج نمیشد و اصلا پیام نمیداد یه بارم برگشت بهم کفت من تا حالا ازدواج نکردم چون تنهاییو دوس داشتم و اهل دوس دخترم‌ نیستم چون وقتشو ندارم و دلم نمیخواد باهات دوس بشم‌ بهت آسیب بزنم ..اما همچنان وقتی منو میدید عشق از چشاش میریخت و یه کارایی می‌کرد ..حتی به‌یکی‌ دو نفر از دوستاش هم از من صحبت کرده بود و اونام یه جورایی در جریانن

یه بار پیام دادم و بهش فهموندم بهش حس دارم اونم گفت منم همین حس رو بهت دارم و فلان یه گیف فوق عاشقانه فرستاد و منم جوگیر شدم و گفتم دوسش دارم دیگه خبری ازش نیس چن‌ روزه بنظرتون بهش بگم دلیل این کارش‌که ادمو وابسته میکنه و بعد جواب نمیده چیه و چرا سردرگمم میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حدس میزنی چرا اینجوری میکنه

من حدس میزنم طالب رابطه برقرار کردن نیست به قول خودش تنهایی رو بیشتر دوست داره واینکه در جواب شما گفته منم همچنین خواسته یه چیزی گفته باشه که شما رو ناراحت نکنه کلا با هیچ کس دوست نداره بره تو رابطه 

2740