2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اره خیلی 

هیز بود

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

آره بابا تو خیابون همه زل میزنن بهم ینی بگم بهم علاقه دارن؟؟😁😁

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738

من توی کلاسی آقایی هر از چند گاهی به صورتم زل میزنه یه بار هم من حواسم نبود یهو برگشتم دیدم داره نگام می‌کنه ولی همین آقا وقتی تو اینستا درخواست فالو دادم منو نپذیرفت برا همین گفتم خب این چشه مگه؟اابته درخواست فالو برای آشنایی بیشتر بود واین کارو برا خیلی ها انجام میدم اما میپذیرم این اولین کسی بود که نپذیرفت

والا من علاقه رو تو زل زدن نمیبینم...باید یه قدمی برداره..ولی اینک زل بزنه متنفرهم باشه پیش نیومده

منم فکر میکنم اگر یه پسر لحظاتی به یه دختر زل بزنه به صورتش البته نه اندام چون اندام مسلما هوسه حتما جذب دختره شده یا بهش علاقه داره که نگاه می‌کنه و نباید ازون دختر متنفر باشه یعنی میشه پسری از دختری بدش بیاد و کلی نگاهش کنه