2737
2739

برام سواله . بعضی ادمها یه رفتارایی دارن انگار خبر دارن بعضیام دارن زندگی عادیشونو میگذرونن اما نمیدونن یه دقیقه بعد چی در انتظارشونه

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

آره بعضیا متوجه میشن به نظرم بستگی به روح طرف داره یعنی هرچقدر رفتاراش و زندگیش پاک تر و قشنگ تر بوده باشه روحش پاک تر هست و متوجه میشه مثلا آیت الله بهجت می دونست قبل مرگش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خدا شاهده بابای من میدونست و همش میگفت ، وقتی که فوت شد تو سر خودم میزدم جیغ میکشیدم  به مامانم میگفتم چطور ازش نپرسیدیم چرا همش اینو میگی از کجا میدونی 😔

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن

یه همکلاسی داستم هفت سال قبل در تمام این سالها از هم بی خبر بودیم

امسال یه روز بی دلیل یادش افتادم چند روز بعدش خبر فوتشو شنیدم هی میگم خدایا یعنی چیزی میخواسته بهم بگه چرا اومد تو فکر من بعد اینطور شد

خدا رحمتش کنه لطفا اگر دوست داشتین برای شادی روحش صلوات بفرستین