2737
2739

برادرم دانشجوئه ۲۱ سالشه 

ما تهرانیم برادرمم توی یکی از دانشگاه‌های تهرانه.

پدرم بسیاااار بهش می‌رسه از همون بچگی تا امروز

هر ماه حسابش رو شارژ می‌کنه،ماشین براش خریده و...

خیلی هم پسر خوب و ماهیه

فقط سرش توی درسشه،کتاب می‌خونه،پیانو می‌زنه،ورزش می‌کنه ولی خب با پدرم اختلاف دارن.

همش با هم درگیرن 

امروز زنگ زد گفت من دیگه نمی‌تونم با بابا کنار بیام یه کاری کن من خونه‌ی جدا بگیرم...

به پدرم گفتم انقدر ناراحت شد و داد و بیداد کرد که من اصلا نتونستم حرف بزنم.

ما یه واحد خالی داریم که طبقه‌ی بالای ماست و نصف برای من نصف برای همسرمه

به همسرم گفتم خیلی هم استقبال کرد،به نظرتون پیشنهاد بدم بیاد اینجا ؟

هم راحت باشه و هم من بتونم بهش برسم

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨

چرا تو باید به یه پسر ۲۱ ساله برسی؟؟

اگه میخواد جدا بشه باید پی استقلال رو به تنش بماله هزینه شم پرداخت کنه که همون سختیای استقلاله . 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا تو باید به یه پسر ۲۱ ساله برسی؟؟ اگه میخواد جدا بشه باید پی استقلال رو به تنش بماله هزینه شم پر ...

برادر من دانشجوی سال سوم پزشکیه و طبیعیه که با توجه به مدت تحصیل نمی‌تونه درآمدی در حد اجاره‌ی خونه داشته باشه.

و پدرم بدون اینکه برادرم بخواد بهش می‌رسه و مشکلی از نظر مالی نداره فکر نمی‌کنم غذا دادن به برادر یا انجام یکسری کارها در حق کسی که باهاش بزرگ شدی مشکلی به وجود بیاره.

به نظرم پدرت از دست تو بیشتر دلخور میشه بذار خودشون حل کنن 

نمی‌دونم دوست دارم بهش کمک کنم

اخلاق‌های پدرم رو می‌شناسم و می‌دونم که آدم‌ مستبدیه و برادرم اذیت میشه

برادر من دانشجوی سال سوم پزشکیه و طبیعیه که با توجه به مدت تحصیل نمی‌تونه درآمدی در حد اجاره‌ی خونه ...

مشکلی نداره اما بی مسئولیتی رو یاد طرف میده . اگه دانشجوی پزشکی هست و نمیتونه درامدی داشته باشه پس چرا به فکر جدا شدن و استقلال هست؟ این وسط با رفتارتون به اختلافات خانوادگی بیشتر دامن میزنید 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

به نظر من هم نمیتونه هم پول از پدرتون بگیره هم سازمستقل شدن و جدا شدن بزنه...

این نهایت پررو بودن یک نفره

ایشون اگر میتونه استقلال مالی داشته باشه مشکلی وجود نداره برای حدا شدنش

ولی اگر میخواد هم جدادبشه هم پول از باباش بگیره به نظرم خنده داره

2740
نمی‌دونم دوست دارم بهش کمک کنم اخلاق‌های پدرم رو می‌شناسم و می‌دونم که آدم‌ مستبدیه و برادرم اذیت م ...

اصلا دخالت نکن هم تو هم شوهرت ادم بده میشین بذار خودشون حل کنن اگه همه راضی به مستقل شدن بودن اونوقت پیشنهاد بدخ الان اگه بگی به بابات برمیخوره و پیش خودش فکرمیکنه بچه هاش هیچی حسابش نمیکنن

به نظر من هم نمیتونه هم پول از پدرتون بگیره هم سازمستقل شدن و جدا شدن بزنه... این نهایت پررو بودن ی ...

عزیزم اگر بیاد طبقه‌ی بالای من دیگه از پدرم پول نمی‌گیره 

مشاور کنکوره و به اندازه ی خودش درمیاره و دقیقا مشکل با پدرم سر همینه که پدر من به شدت مستبده و دوست داره همه گوش به فرمانش باشن.

در ضمن پررویی لفظ قشنگی نیست وقتی در مورد اعضای خانواده‌‌ی کسی صحبت می‌کنید یه کم با احترام نظر بدید.

اصلا دخالت نکن هم تو هم شوهرت ادم بده میشین بذار خودشون حل کنن اگه همه راضی به مستقل شدن بودن اونوقت ...

حتما همین کار رو می‌کنم و من مستقیم پیشنهاد نمی‌دم

ممنونم از نظرتون🌷

عزیزم اگر بیاد طبقه‌ی بالای من دیگه از پدرم پول نمی‌گیره  مشاور کنکوره و به اندازه ی خودش درمی ...

طبقه ی بالای شما اومدن یک نوع سرباری واسه شماست.

الان همسرتون اولشه قبول کرده

یک مطلب ریز رفت و اکد دیر وقت نمیدونم هی غذا بردن و رسیدن به ایشون و خونه زندگیش گردن شما بیوفته قطعا مخالفت هاش شروع میشه.

من عموهام و خواهرم یکیشون پزشک هستن و همه تخصص دارن.

متاسفانه رشته های پزشکی حالا حالاها پولی نمیتونن در بیارن

تازه شروع زندگی مالیشون ۴۰ سال به بعد شروع میشه.

تا اون موقع هشتشون گرو نهشونه. 

من عموهام سه تاشون جراح فک و صورت هستن

خواهرم فوق تخصص زنان و نازایی

یعنی قبل از ۴۰ سالگی یک کارمند ساده وضعیت مالیشون بهتر از اینها بود.

البته بعداز۴۰ سال یکدفعه درآمد بالا و زندگی ازاین رو به رو میشه ها.

ولی برادر شما تازه ۲۱ سالشه

۲۰ سال نمیتونه مستقل بشه 

پس بهتره با برادرتون همراه نشید بخاطر خودش

چون حالا حالاها به پدرتون و کمک های مالیش به شدت احتیاج داره

نمی‌دونم دوست دارم بهش کمک کنم اخلاق‌های پدرم رو می‌شناسم و می‌دونم که آدم‌ مستبدیه و برادرم اذیت م ...

بله دیگه خواهر بزرگترید خب عشق دارید نسبت بهش، اما سنجیده رفتار کنید بهتره، پدرتون هر چه قدر مستبد باز پدره و اینجور که گفتید همه چی در اختیار برادرتون گذاشته بوده و به فکرش بوده، پس با گفت و گو حلش کنید و گزینه آخر استقلال برادرتون باشه (البته که استقلال بد نیست منظورم استقلال یهویی و الانشه).

طبقه ی بالای شما اومدن یک نوع سرباری واسه شماست. الان همسرتون اولشه قبول کرده یک مطلب ریز رفت و اک ...

بله درسته ممنونم از راهنمایی شما

عزیزم همسر من همچین آدمی نیست و بسیار خوش اخلاقه و اگر چیزی آزارش بده بدون اینکه طرف مقابل بفهمه با من در میون می‌ذاره و از این بابت خیالم راحته 

اما بقیه صحبت‌های شما کاملا درسته

ممنونم ازتون

بله درسته ممنونم از راهنمایی شما عزیزم همسر من همچین آدمی نیست و بسیار خوش اخلاقه و اگر چیزی آزارش ...

شما همه تون نامبر وان هستید

فقط نمیدونم چرا برادرتون با پدرتون دعواش میشه و میخواد خونه رو ترک کنه...

هرچی میگم یه چیزی میای میگی...

حوصله داریا..

تاپیک زدی خواهرانه راهنماییت کردم...

خدافظ شما

جوابی به شما ندارم دیگه

2706