2733
2734
عنوان

ویروس لعنتی

279 بازدید | 38 پست

بچه ها بعد از دو هفته مریضی و سرماخوردگی ، 

امروز دوباره گلو درد شدید گرفتم 🙁 انگار رسیدم اول خط. خسته شدم از بس دمنوش و دارو و سوپ و قرقره آب نمک و اینکار هارو کردم. اصلا انگار بی فایده س. 

نمیدونم این ویروس لعنتی چیه 

همه هم از دم گرفتند و درگیرن. کیا مثل من مریضن … 

همچنین 

سه هفته داره میشه مریضم تازه هنو حنجره م آسیب دیده صدام قطع شده سرفه میکنم

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همچنین  سه هفته داره میشه مریضم تازه هنو حنجره م آسیب دیده صدام قطع شده سرفه میکنم

وووایییی نگو که درک میکنم. گلوم و لوزه هام ورم کردم، انگار تازه میخوام مریض بشم. دکتر به تو چی گفته؟ رفتی اصلا؟

من

سع روز بود خوب شده بودما

امشب دوباره بینین گرفته. ابریزشم دارم.

تو سرمم انگار هواس. گوشام کیپه.

وااای کلافما

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740
منم گرفتار شدم خوشحال میشم خوب شدم دوباره گلو درد و سرفه شروع میشه😔

نمیدونم چیه این ویروس! به خدا تا حالا اینجوری نگرفته بودم همیشه سه روزه تموم میشد می رفت.

من  سع روز بود خوب شده بودما  امشب دوباره بینین گرفته. ابریزشم دارم. تو سرمم انگار هواس ...

وای منم عین تو. بینیم کیپ کیپ شده. الان رفتم اب نمک قرقره کردم. تازه گلاب به روت کلی خلط هم دارم فک کنم اوضاع سینوس هام خرابه. این مریضی رو هر کسی میگیره میره تو سینوس ها.

وووایییی نگو که درک میکنم. گلوم و لوزه هام ورم کردم، انگار تازه میخوام مریض بشم. دکتر به تو چی گفته؟ ...

دکتر رفتم 

آمپول اینا زدم یه روزه خوب شدم 

دو سه روز گذشت دوباره مریض شدم شدید 

هر دفعه یچیز جدید اضاف میش 

الانم ریه م درد میکنه

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
منم چهار روز از گلودرد میمردم  آموکسی سیلین،مترونیدازول خوردم و آب نمک قر قره کردم خیلی خوب شدم ...

به خدا این سری دومه تو این دو هفته همش خوردم. هزار و یک کار دیگه هم کردم. 

نمیدونم چیه این ویروس! به خدا تا حالا اینجوری نگرفته بودم همیشه سه روزه تموم میشد می رفت.

من الان که بهت پیام میدم از تنگی نفس شدید جوری که بازدمم میدم بیرون همراه با صدا و ناله ست . گلوم بشدت درد میکرد سوزن زدم فکر کردم بهتر شدم اما دوباره احساس درد دارم اون شب نمیتونستم آب گلوم قورت بدم اما الان بیشتر تنگی نفسه دو شبه تا خود صبح بیدارم الانم اومدم دقیقا ببینم کسی اینجوره یا اصلا خودم و سرگرم کنم با تاپیک ها . هرچی دمنوش آویشن خوردم و ... فایده نداره زیاد. انگار بینیم یکم کیپ شد سمت راست صورتم یکم سنگین . اولین باره در این حد ... گلوی زخمی انگار چنگ انداختن.  نمیدونم چیه 

2706