2737
2739

طرف در مورد احتمال بارداریش بعد رابطه توروزای تخمک گذاریش پرسیده نی نی یار_۲ تاپیک زده تاپیک شما غیر اخلاقیه . فکر کنم خودشونم یادشون رفته این سایت برای چی بوده . واقعا خجالت اوره 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

@niniyar_2    

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

کاملا موافقم 

دلیل ورود آقایون به سایت رو نمی‌دونم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
2740

😂😂😂خب خجالت اوره دیگ این چیزا این سایت مال خیانت خواهرشوهر عروس خیانت دعواس یادت رفته خواهرم🤦🏻‍♀️🤣

لطفا لایک نکن جوابمو اگه دوست داری بده ولی لایک نکن مرسی قلبم❤️😁
کاملا موافقم فقط شده چرندیات  واقعا سوال در مورد کنکور و مدرسه جاش اینجاس!!! یا رل و مادرشوه ...

تو تلویزیون میان راجع به رابطه ی زناشویی صحبت میکنن که مخاطبش  زیادتره بعد تو سایت بارداری اسم رابطه بیاد غیر اخلاقیه و ممنوع

اینجا ایرانه باید تو لفافه صحبت کنی

من زدم عکس گوشواره تو گوگل نگاه کنم تمام سرو گردن مدله شطرنجیه گوشواره هم این وسط تصویره  

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          
2706