2737
2734
عنوان

باردارم به نظرتون یا نه😓🥺

133 بازدید | 21 پست

۸ روزه از موعدم گذشته هرچی بی بی زدم منفی بود امروز دوسه تا لک دیدم که نه قهوه ای بود نه قرمز فقطم موقع ببخشید دسشویی رفتن لک دیدم لباس زیرم اصلا کثیف نشده ممکنه باردار باشم؟قبلا پریودام نامنظم بود ولی الان یک سالی هست سر وقت میشم شاید در حد یکی دو روز جا به جا بشم

کسی بوده مثل من بعد بفهمه بارداره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خداکنه  یعنی ازمایش نرم؟بخدا انقد استرس دارم عزیزم که نگو

نه عزیزم اگ پریودات منظمه و تازه لکه دیدی لانه گزینیه زود ازمایش بدی و بتا بالا نرفته باشه فقط حالتو خراب میکنه میدونم چقدددددد سخته انتظار ولی یکی دوهفته مراقب خودت باش اونموقع برو ازمایش بده حداقل خیالت از جواب ازمایش راحته 

نه عزیزم اگ پریودات منظمه و تازه لکه دیدی لانه گزینیه زود ازمایش بدی و بتا بالا نرفته باشه فقط حالتو ...

اره منظمه تازه امروز در حد یکی دو قطره دیدم واقعا میترسم خدا به همه منتظرا بچه بده برام دعا کن گلم🙏🥲

اره منظمه تازه امروز در حد یکی دو قطره دیدم واقعا میترسم خدا به همه منتظرا بچه بده برام دعا کن گلم🙏 ...

قربونت برم منم مثل خودت چشم انتظارم یک سال و دوماهه بطور طبیعی باردار نشدم این ماه یه حسی بهم میگه قراره مامان شم برام دعا کن فداتشم اگ مامان نشم از عید مجبورم بیفتم تو دوا درمون

منم مثل تو هشت نه روزه عقب انداختم  من پنجم موعدم بود بی بی چک هامم منفی چیکار کنیم؟ تو تحت ن ...

من چاهارم موعد بود نزدیک موعدم دردای پریودی داشتم بعشم دشتم ولی امروز که لک دیدم اصلا درد شکم و اینا نداشتم هرچیم بی بی زدم منفی بود 

اره گلم تحت نظرم سونو و اینام خوب بود فقط یکم عفونت دارم 

2706