2733
2739
عنوان

دیگه بسه توروقران بیاید

158 بازدید | 7 پست

بخدا خسته شدم انقدر التماس شوهرم میکنم واسه دکتر!دوباره میگه تپش قلب گرفتم حس میکنم قلبم داره میترکه این ماه دستمون خیلی خالیه ماشینمون خرج باز کرد زیاد خدایی صاحب خانه هم مرد شریفیه پول پیش باهامون راه میاد ! امروز شوهرم حالش بد بود میگفت اره دست و بالم خالیه برای عید نمیتونیم خرید کنیم منم برای اینکه بهش فشار نیاد گفتم فدات شم من سلامتی تورو میخوام لباس نو به چ دردم میخوره من امسال خرید نمیکنم چون میخاست پول قرض کنه گفتم جلو کسی دست دراز نکن کمتر میخرم کمتر میپوشم کمتر میخوریم دوست ندارم منت بیاد سرت 

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH.                              کاربری قبلا دست دونفر بود اما الان فقط دست خودمه 😁🤚🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پزشک عمومی بره . براش به قرص تپش قلب معمولی بدن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731

از اون ور ارومش کردم یه ذره شوخی کردم خندید

ده دقیقه بعد صاحب خانه زنگ زد گفت به فکر جا باشید دخترم ازدواج کرده میخوام خانه رو بدم دامادم!

دوباره شروع شد! خودشو نفرین کرد بعد قلبش گرفته نشسته😭میگه دارم سکته میکنم 

میگم بیا بریم دکتر میگه به جهنم بزار بمیرم همه راحت شن😭پول دکتر ندارم بدم واسه این مسخره بازیا

سنی نداره! میترسم بلایی سرش بیاد😭😭😭😭توروخدا چیکار کنم بلایی سرش نیاد شب عیدی بدبخت شم

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH.                              کاربری قبلا دست دونفر بود اما الان فقط دست خودمه 😁🤚🏻
یه پزشک عمومی بره . براش به قرص تپش قلب معمولی بدن 

میگه پول نمیدم برای دکتر به جهنم بمیرم😭😭😭

2740