2733
2739

حالا هی همسایه بالاییمون یه مرده ۲۷ سالشه روزی یه بار یا دو بار میاد در میزنه که این وسیله تون خونه مون بود اوردم یا فلان چیزو میخوام یا ...

اینم بگم زن داره و زنشم پا ب ماهه 

حالا نمیدونم قصدی داره یا نه من منحرفم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

برا من همسایه بغلی یه مرد ۶۰وخوردهای که برا مسافرت از سوییس اومده بودن،مرده میومد قابلمه می‌گرفت.یا چیزهای دیگه.بعد یه مدتی دیگه جواب سلام نمی‌داد.

بعد معلوم شد با یه دختر ۲۷ساله که متاهلم بود ،ریخته رو هم

خلاصه زندگی ۴۰سالش با داشتن ۴تا بچه موفق بهم ریخت.

زنه از شوهرش طلاق گرفت وبا پیرمرده رفت سوییس

2740

طبقه پایین ما یه خانواده بودن که مستاجر بابام بودن بعد وقتی خواستن برن اومد در خونه من و گفت که فلان روز هونه رو تحویل میدیم مرد بزرگی بود همین که فهمید همسرم نیست  شروع کرد به حرف زدن الکی منن دیگه خداحافظی کردم و درو بستم به ۵دقیقه نکشید دوباره اومد منم درو باز کردم و اصرار میکرد بیایید هونه رو ببینید خونه مشکلی نداره و تاکید میکرد همسرم نیست بیایید من متوجه شدم منظور داره سریع درو بستم بخدا داشتم از چشمی در نگاش میکردم نمیرفت یعنی چند قدم میرفت بعد دوباره برمیگشت چنان ترسیدم درو قفل کردم . حالا عزیزم به هیچ کس اعتماد نکن

برا من همسایه بغلی یه مرد ۶۰وخوردهای که برا مسافرت از سوییس اومده بودن،مرده میومد قابلمه می‌گرفت.یا ...

😂فقط شانس اون دختره ک رفته سوییس

اره خیلی این موارد هست اما من گفتم زشته اونا میدونن من خونم درو باز نکنم یه جوریه وگرنه که دنیای بدی شده

طبقه پایین ما یه خانواده بودن که مستاجر بابام بودن بعد وقتی خواستن برن اومد در خونه من و گفت که فلان ...

وای قشنگ معلومه قصدش چی بوده لامصب 

جالبه که واقعا متاهل ها این خصلت هارو بیشتر دارن 

والا اگه نگران خودمم نباشم نگران زنشم من مجردم ۲۰ سالمه اما اون زن داره اگه هیچ اتفاقی هم نیوفته کسی ببینه ابرو میره