2752
2734

دق کردیم شوهرم ک نا شب نی از اونبرم پسرم سه سالشه هیچ جا رو هم نداریم بریم دو خونمونم تا اولین پارک خیلی برهوت و تاریکه بخصوص ۶ عصر ب بعد حتی تو  روزم ادم میترسه بره تمام  ساکنین اینجا خانم هاشون ماشین دارن ولی خب شوهرم بنده خدا شرایطش نداره ی ماشین داریم ک وسیله کارشه واقعا تو اپارتمان موندم بچه رو چطوری سرگرم کنم به قران فقط مامانا میدونن .امروز میگفتم کاش ی موتر پا کشتی بگیرم از ی بر میترسم ببینن خانم هستم بهم گیر بدن از ی بر میترسم نتونم با بچه بیرون کنترلش کنم بخدا جیرم خونه کاش ی معجزه ی بشه واقعا 

بعضی روزا اسنپ بگیر ببرش بیرون 

با هم کیک و شیرینی بپزین خمیر بازی و ابرنگ و شن بازی و اینا براش بخر  باهم بازی کنین

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        

این خانه بازی ها هست . با اسنپ برو بعد بزار چند ساعت بازی کنه  از اونور هم شوهرت بیاد دنبالتون برگردین 

منم از موتور میترسم متأسفانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی روزا اسنپ بگیر ببرش بیرون  با هم کیک و شیرینی بپزین خمیر بازی و ابرنگ و شن بازی و اینا بر ...

واقعا هزینه اش گرونه و دلم نمیاد رو دست شوهرم خرج بدارم خودش تو اسنپه و داریم قسط میدیدم 

2731
این خانه بازی ها هست . با اسنپ برو بعد بزار چند ساعت بازی کنه  از اونور هم شوهرت بیاد دنبالتون ...

اره خیلی دوس دارم ولی خب الان زمستونه و بیشتر بچها مریصن ادم میترسه بدا جایی

واقعا هزینه اش گرونه و دلم نمیاد رو دست شوهرم خرج بدارم خودش تو اسنپه و داریم قسط میدیدم 

دیگه مجبوری تو خونه سرگرمش کنی 

خیلی سخته بچه تو خونه تنها اذیت میشه 

دیگه مجبوری تو خونه سرگرمش کنی  خیلی سخته بچه تو خونه تنها اذیت میشه

اره بخدا خودمم افسردگی گرفتم باورتون میشه تا الان ک سه سالشه ۱۰ بار بیرون نرفته این بچه ب قصد پارک یا تفریح در حد خونه مادر بزرگ 

اره بخدا خودمم افسردگی گرفتم باورتون میشه تا الان ک سه سالشه ۱۰ بار بیرون نرفته این بچه ب قصد پارک ی ...

اخر هفته ها  حداقل به شوهرت بگو چند ساعت زودتر بیاد بچه رو ببرین بیرون