2737
2734

برا ی چیز شخصی گوش میدادم و نتیجه دیدم تغییر فیزیکی و ظاهری و اینا نبود

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من برای تغییر فیزیکی میخوام

زمان بره 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

والا نمیدونم من قبلنا خیلی تو این چیزا بودم ولی اخرش زیاد ادامه ندادم.. 

اخه هی میگن اب بخور ابخور اخرشم هی رفتم دستشویی و نتیجه هم ندیدم ولی 

بیوکنزی دیدم، ازینا که پیچ پیچیه و یه مردمک سبز رو بهت نشون میده، برا تغییر رنگ چشم دیدم..

من فقط هی به این مردمک چند دقیقه نگاه کردم بعد سریع تا اومدم تو آینه دیدم که چشمام تقریبا سبز شده اما اثرش بعد چند ثانیه رفت 😐😂 خیلی باحال بود.. البته خود تاثیرش هم همین قد بود فقط موقتی میشد.. 

کلا ببین سابلیمینال از جای نا معتبر گوش نکن کلا زیاد دنبال این چیزا هم نرو چونکه یکم ریسک داره بعضیاشونم که کلا بخاطر فرکانس بالا برای مغز بده و بعدم ریسکش اینه که یه سریا ممکنه  فرکانس های بدی توش گذاشته باشن و روی تو تاثیر منفی و تاثیر های دیگه بزاره... خیلیا اینکارو کردن حتی میتونن طلسم هم بزارن کاملا هم کارشون علمی هست مثلا برا بیوکنزی از پیکسل های عکس استفاده میکنن و توش چیزایی که میخوان رو میزارن تا روی فرد تاثیر بزاره.. حتی اعداد طلسم رو میتونن بزارن.. 

سابلیمینال هم همینطور.. 

البته خودتم میدونی که فرکانس های مختلف میشه داخلش گذاشت و کسی نفهمه که چه فرکانس هایی داخلش هست.. 

من حتی سابلیمینال دندان خون آشامی گوش دادم 😐😂😂

ولی دندونام تیز نشد 😐🤣

یبارم سابلیمینال علاقه به درس خوندن رو گوش دادم و تو یه زمانی به درس علاقه مند شدم و ذهنیتم نسبت بهش زیبا تر شد :) ✨