2733
2739
عنوان

سلامممم برای عید چی میخواین بخرید

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 33 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

لباس یکی دوماه پیش خریدم

بعدم دیگ نپوشیدم جای زیادی برا همه تازس

خریدای عید زیاد نداریم شیرینی اینا احتمالا نمیخریم چون کسی نمیاد خونمون..شهرما با اقواممون فاصلس و ما میریم اونجا

بعد دیگ فقط شال باید بخرم خانوادم نمیدانم دیگ چ کنن

2731
هیچی دل و دماغ ندارم

چرا عزیزم کلا اوایل بارداری همینحوریع نگران نباش همچین درست میشه 

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞

من کفش اسپورت خریدم یهوچشمم خورد توسایت که یه خانم کفش پاشنه دار جلوباز خریده رفتم خریدم باپول خودم

پدرمم برام کیف وکفش ومانتووشال وچندتا لباس خونگی گرفتن

باماهانمم میرم ترمیم ناخن ومژه ورنگ موم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
2740
خوب هر کس هر چیز لازم داره می‌خره به اندازه بودجه چرا نظر خواهی میکنی  به بقیه چکار داری

تو چرا خب اینقدر دل سیاهی چی میشه بپرسم خب یکم شاد باش حتما تاپیک خیانت باید میزدم یا تاپیک پشت سر مادر شوهر خواهر شوهر حرف میزدم که دوست داشته باشی 

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞
خوب هر کس هر چیز لازم داره می‌خره به اندازه بودجه چرا نظر خواهی میکنی  به بقیه چکار داری

بعضیا واقعا حسودن

دیروز کسی گفت ک چی خریدید

منم گفتم بعد نوشت مبارکه

بعد برا بقیه ک نخریده بودن و یا کم یا گفته بودن نخریدیم ، انقد مهربون حرف میزد

از حسادت داشت میترکید ، یکی نیست بگه خب حسودیتون میاد چرا میپرسید

منم دیگه جایی نمیگم چی خریدم ، چون واقعا انرژی منفی میدن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
هیچی نخریدیم 

میخری گلم وقت زیاده حتی شده یک شومیز ساده بخر حال دلت خوب میشه 

بعضیا واقعا حسودن دیروز کسی گفت ک چی خریدید منم گفتم بعد نوشت مبارکه بعد برا بقیه ک نخریده بودن و ...

دقیقا الان تو تاپیک من یکی نوشته به تو چه چرا میپرسی از بقیه چی میخرن همه افسرده شدن خب منم دلم خواست یکم حال هوای عید رو تو خونه های بقیه بدونم همیشه که نباید تاپیک مادر شوهر باشه یا خیانت و حدایی

نه منظورش اینه نگران بقیه نباش که ناراحت بشن تو خرید میکنی  خریداتو بکن

نه عزیزم بخون تاپیکشو نوشته به تو چه چکار بقیه داری 

2706