2737
2734

سلام من امسال پایه نهم هستم و میخوام آزمون نمونه و تیزهوشان شرکت کنم( که‌ امسال ادغام هم شده‌) بعد قلمچی هم آزمون میدم از اول‌ سال ولی متاسفانه ترازم همون 5 هزار هست و فرقی نکرده 😔

برای کتاب تست هم تقریبا همه کتابای قلمچی رو دارم و خیلی کم تست کار کردم والان واقعا نمیدونم چیکار کنم تو این وقت کم که‌ نمونه یا تیزهوشان رشته ریاضی قبول بشم لطفا اگه تجربه دارین و یا اطرافیان تون کسی بوده که‌ قبول شده‌ من رو راهنمایی کنید ممنونم

سلام منم نهمم امسال ادغام شده چجوری میخوای جفتشو شرکت کنی؟ من نمونه رو ترجیح میدم چون سوالا از خود کتابه

از الان تست بزنم اوکی هست؟ بعد قلم چی خوبه ثبت نام کنم؟ بیشتر از معلما توضیح میده؟ تهرانم

از الان بزنم قبول میشم؟ 

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رید...م به تیزهوشانی که تمام ارزوهامو نابود کرد من ۷سال اون مدرسه مزخرف بودم

بارش حق😅😂

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو

قلمچی کتاباش مالی نیس حفضیاتتو میتونی زودیی بخونی انتشارات گاج و مهر و ماه یکی رو بگیر مرتب کار کن و تمرکز کن قبولی انشالله

ماورای باور های ما ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی است فراتر همه تصورات راست و چپ تو را انجا خواهم دید

به نظرم تیزهوشان نرو برو نمونه دولتی اما به جاش کلی تست کار کن و مهارت های تست زنیتو بالا ببر اینطوری شانست برای قبولی کنکور خیلی بالامیره فقط تستارو نباید پشت گوش بندازی از نون شبم واجب تره

2740
سلام منم نهمم امسال ادغام شده چجوری میخوای جفتشو شرکت کنی؟ من نمونه رو ترجیح میدم چون سوالا از خود ک ...

خوشبختم از اشناییتون درمورد شرکت توی دوتاش به ما اینجوری گفتن که توی ثبت نام دوتاش انتخاب کنیم بعدم اگه خوب آزمون دیدم ونسبت به بقیه بهتر امتحان دادیم تیزهوشان قبول میشیم اگه هم نه بعدش نمونه 

سلام من تیزهوشان درس خوندم و هیچی مطالعه نداشتم حقیقتش فقط درسای مدرسه مو میخوندم و معدلم ۲۰بود البت ...

خوب بودمدرسه تون؟ 

برای آزمون به نظرتون چیکار کنم قبول بشم ؟ 

منم معدلم 20

قلمچی کتاباش مالی نیس حفضیاتتو میتونی زودیی بخونی انتشارات گاج و مهر و ماه یکی رو بگیر مرتب کار کن و ...

اصلا کتابای قلم چی خوب نیست؟ 

آخه من فکر نکنم بتونم دیگه کتاب بگیرم و کسی همراهی نمیکنه متاسفانه

خوشبختم از اشناییتون درمورد شرکت توی دوتاش به ما اینجوری گفتن که توی ثبت نام دوتاش انتخاب کنیم بعدم ...

بیا تاپیک اخرم

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
2706