2737
2734

بچها حدودا بیست روزی میشه باهم شروع کردیم 

ولی من الان مدتیه که خیلی بی انگیزه شدم و درس نمی‌خونم هنوز عادتهای مطالعاتی بدمو اصلاح نکردم، بهم گفت حتما باید تماس داشته باشیم که میشه ویدیو کال هم باشه تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشه روی شما (از لحاظ انگیزشی و اینا حرف زدنش عالیه خیلیا میشناسنش ) 

بعدم گفت هر جوری خودتون راحتترید چه تصویری چه همون طوری تلفنی برای من فرقی نمیکنه ولی نظر من رو ویدیو کاله 

حالا چیکار کنم بنظرتون قبول کنم؟ 

تاحالا با هیچ پسری ویدیو کال نداشتم استرس دارم😫بنظرتون قبول کنم زشت نیست یا بد نمیشه برام؟

لطفاً سریع بگید چیکار کنم چون ویساشو باز کردم باید سریع جواب بدم

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
هرکسی یه نظر میده🥺😫

نکن بخدا بخاطر خودت میگم تمرکزت رو درست باشه همون تلفن هم کافیه...این مسائل کم کم رو روحت اثر میذاره و به جاهای دیگ کشیده میشه حست درگیر میشه و...

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

خو ویدئو کال بگیر.... دو روز دیگه میخوای بری دانشگاه هااااا اونجا جنس مخالف هم تو کلاسها حضور داره. پس از همین الان عادت کن و با اعتماد بنفس با آقایون صحبت کن

در آرزوی دختر دار شدن 🥰🥰 
ببین ویدیو کال مثل این هست که شما حضوری مشاوره بگیری از یک آقا، حالا این خجالت داره؟

نه واقعا 

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗
2706