2733
2739

بچها حدودا بیست روزی میشه باهم شروع کردیم 

ولی من الان مدتیه که خیلی بی انگیزه شدم و درس نمی‌خونم هنوز عادتهای مطالعاتی بدمو اصلاح نکردم، بهم گفت حتما باید تماس داشته باشیم که میشه ویدیو کال هم دباشه تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشه روی شما (از لحاظ انگیزشی و اینا حرف زدنش عالیه خیلیا میشناسنش ) 

بعدم گفت هر جوری خودتون راحتترید چه تصویری چه همون طوری تلفنی ولی نظر من رو ویدیو کاله

حالا چیکار کنم بنظرتون قبول کنم؟ 

لطفاً سریع بگید چیکار کنم چون ویساشو باز کردم باید سریع جواب بدم

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب بگیر طوری ک نیس ایرادش چیه مگه

نمی‌دونم تاحالا با هیچ پسری ویدیو کال نگرفتم آخه برای همین می‌ترسم 😑

2742

بگیر 

حالا مگه چیه 

مشاور کنکوره 

خودشون با هزار تا مثل تو در ارتباطن برای خودش عادیه مگه اینکه تو برداشت دیگه ای کنی 

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
2740
خب میخای یرسری تصویری بحرف نتیجشو ببین اگ فرق چندانی نداش با همون ویس پیش برین طرف مرده؟خجالت میکشی؟

اره پسره پنج شش سال ازم بزرگتره برای همین خجالت می‌کشم چون هیچوقت با پسرا تماس تصویری نگرفتم 

بنظرت زشت نیست یه دختر با مشاور کنکورش که مرده تماس تصویری داشته باشه؟

خب بگیر

چیز خاصی نیست که

اون براش عادیه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2706