2737
2739
عنوان

چکار کنم داداش عشقم دست بردار بشه

460 بازدید | 21 پست

پیگیر شماره من از اینو اونه تو خیابون خیلی نگاه میکنه امروز چشم ازم برنمی‌داشت چکار کنم به نظر شما داشت از کنارم رد میشد با مادرش به مادرش گفت اینه ها 

‹تو اومدی و شدی خواستنی‌ترین فرد زندگیم که حالا یک لحظه هم بدون تو نمیتونم. صدای تو،دیدن تو،درآغوش کشیدن تو ... حتی فکر کردن به تو برای من آرامش بخشه، آرامش یعنی تو ،عشق یعنی تو زندگی یعنی تو دلیل نفس کشیدنم، دلیل خنده‌ی روی لبم من خوشبخترینم چون تورو دارم، خیلی زیاد دوست دارم از ته قلبم، خوشحالم از بودنت همیشگیم♥️🫂›️ 

خب چشه؟ با داداشش دوستی؟

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اگر شخصیتش براش مهمه متلاشیش کن شاید ول کرد

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
خب چشه؟ با داداشش دوستی؟

داداشش فوت کرده اره دوست بودم

‹تو اومدی و شدی خواستنی‌ترین فرد زندگیم که حالا یک لحظه هم بدون تو نمیتونم. صدای تو،دیدن تو،درآغوش کشیدن تو ... حتی فکر کردن به تو برای من آرامش بخشه، آرامش یعنی تو ،عشق یعنی تو زندگی یعنی تو دلیل نفس کشیدنم، دلیل خنده‌ی روی لبم من خوشبخترینم چون تورو دارم، خیلی زیاد دوست دارم از ته قلبم، خوشحالم از بودنت همیشگیم♥️🫂›️ 
2738
یعنی نمیدونه تو عاشق برادریشی؟؟ با هم دوستید؟

عشقم فوت کرده

آها الان امضات رو خوندم فوت شده؟حالا داداش میخواد بیاد سمتت

اره اصلا خیل بد بهم گیر داده نزدیک ۱ماه میشه 

خانواده اش میدونستن باهم دوستید؟

فقط مادرش

2706