2737
2734

نمیدونستم 

حایی باشه گاز شهری نداشته باشم 

اونم شهرای جنوبی که منبع گاز و نفتن 

علتش چیه؟ که هرمزگان هنوز از کپسول گاز استفاده میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بی کفایتی مسئولین 

اهمیت ندادن به شهرهای جنوبی، نبود کار برای جوونای اون خطه نه تنها هرمزگان تمام شهرهای جنوبی مورد ظلم هستن خدا ازشون نگذره

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱
بی کفایتی مسئولین  اهمیت ندادن به شهرهای جنوبی نبود کار برای جوونای اون خطه تنها هرمزگان تمام ...

دقیقا خوزستانم تقریبا همینطوره خوزستان معدن طلا امامردمش فقیر

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2738
شهرهای جنوبی چون هوا خیلی گرمه نیازی ب وسایل گرمایشی ندارن جدیدا گاز دارن  قدیمیاشون ندارن

یعنی برا استحمام وغذا درست کردنم نباید گازکشی باشه حرفتون غلطه یکم تفکر

نه اتفاقا ما جنوبی ها داریم ولی شهرهای ساحل دریا ندارن چون نمیتونن برای لوله گازشون حفر کنند آب نمک میاد و لوله گاز زود دچار پوسیدگی میشه

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
شهرهای جنوبی چون هوا خیلی گرمه نیازی ب وسایل گرمایشی ندارن جدیدا گاز دارن  قدیمیاشون ندارن

اینا چه حرفهایی می‌زنید گرم‌تر خوزستان مگه داریم جز اولین شهرهایی بودیم که لوله کشی گاز داشتیم

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
هوا بندرعباس گرمه احتیاج به گاز نیست.  چندین سال اونجا بودم با کپسول گاز مشکلی نداشتم.

عجب عجبچی بگم حالا که ناراحت نشی

2706