2733
2734
عنوان

خابوندن بچه

52 بازدید | 3 پست

پسر من یکسالشه حاملم حالا مجبورم تو این هفته از شیر بگیرمش چون شیرم بهش نمیسازه اسهال میشه عادت داره فقط با شیر بخابه امشب گزشتم رو پام یذره خابش برد بعد دیدم دماغش کیپه قطره انداختم بیدار شد ناراحت شد دیگه نخابید حتی دلم سوخت بهش شیر دادم بازم نخابید قبل خواب چون یذره ویروس گرفته بهش سرماخوردگی و استامینوفن داده بودم خودش رفت رو تشکش انقد تکون خورد با خودش حرف زد تا خابش برد یعنی امیدی هست دیگه خودش بخابه؟ یا چون استامینوفن خورد خابش برد خود ب خود چون تنها نگرانی من شیر شبانه ست روزا میتونم مشغولش کنم

اولش یکم سخت هست . ولی کم کم عادت میکنه و خودش میخوابه. دختر منم فقط وابسته به شیر بود و با شیر میخوابید بعد ۱سال و ۱۰ ماهه بود از شیر گرفتمش چند شب اول اذیت کرد ولی بعدش رو پا میخوابید

اولش یکم سخت هست . ولی کم کم عادت میکنه و خودش میخوابه. دختر منم فقط وابسته به شیر بود و با شیر میخو ...

میخام کلا خودش بخابه رو پا هم سخته خوب چون بچه جدید داره میاد این یکی خیلی باید مستقل شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728