2733
2734

سرمایه ای که ندارم در مجموع حدود ۲۵تو همه کارتهام رو هم

البته اینکه همین امروز ظهر حقوقمو دادن هم بی تاثیر میست🤪😂

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

۱۵۰ میلیون ماشین 

و صد میلیون پول پیش 

۳۰ میلیون طلا 

و ۱۵۰ میلیون پول دوباره که احتمالا شمش بخرم یا ماشین عوض کنم

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
۱۵۰ میلیون ماشین  و صد میلیون پول پیش  ۳۰ میلیون طلا  و ۱۵۰ میلیون پول دوباره که ا ...

اگه اهل وام هستی ومیتونی قسط بدی سپرده کن۱۵۰دیگه وام بگیر بذار رو ماشینت و۱۵۰تومنشو  ببر طلابخر

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

لباسام😂

در حد ده پونزده گرم طلا. همشون رفتن... اگ سرمایم نمیدادم شوهرم الان شاید 500 میلیون یا شاید زمین و... 

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...

نقد یا همه چی؟

من یه لیست اکسل دارم 

دارایی هایی که طی ۲۴ ساعت میشه نقد کرد 

😃

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706