2737
2739

این ماهم عادت نشدم ۲ساله اقدامم دو بار باردار شدم سقط شد حتی ب نشون دادن تو سونو هم نرسید بعد کلی ازمایش های میلیونی ک دادم گفتن روماتیسم دارو قرص بخور با ا اس ا اقدام کردم نشد بازم ک یه هو یک ماه پیش فهمیدم مامانم سرطان داره دنیا رو سرم خراب شد هر ماه میرم پیش یه خانومی برا ماساژ شکم قدیمی هستش این ماهم نشدم خیلی افسردگی از یه طرف مامانم و از طرفی سقط های ک داشتم و استرس های زیاد از شنبه باز میخوام برم پیش دکتر که قبلن میرفتم و پیش اون خانوم من ۲۱سالمه

دو بار سقط کردم ک اصلا ب دیدن تو سونوگرافی  نرسید شوهرمم ازمایش داد دو بار گفتن خوبه منم فقط روماتیس تشخیص دادن با تیروید کلی قرص میخوردم شاید از استرس زیادی هست ک دارم نمیشه هر ماه 😔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو بار سقط کردم ک اصلا ب دیدن تو سونوگرافی  نرسید شوهرمم ازمایش داد دو بار گفتن خوبه منم فقط رو ...

استرس خیلی جلوگیری میکنه 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2742
2740
کاریش نمیتونم بکنم حس خیلی بدی دارم هس میکنم هیچ وقت نمیشم

منم همین حس و داشتم بعد ۷ سال دخترم تو دلمه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
نمیدونم سرطان مغز استخوان داره مامانم ۳۵سالشه 😔

وای خیلی جوونه به نظرم فعلا برو دور و بر مامانت ببین چی میشه واسه بچه آوردن وقت زیاده

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
۷سال 😔 پس خیلی سختی کشیدی 

نه بابا توکلم به خدا بود ولی این ماه آخر تصمیم گرفتم به هیچ وجه استرس نداشته باشم چون میخواستم برم آی وی اف

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706