2733
2734
شما اول ببین شرط نماز چیه شرط نماز وضو یا غسله شرط وضو و غسلم پاک بودن اعضای بدن و نبودن مانع هست ...

اولا اینجوری گه شما میگید پس شغل آرایشگری کلا حرامه 

ثانیا شما به میتونید به اعتقادات خودتون ادامه بدید 

باهاش وضو و غسل صحیح نیست اگه اهل نماز نیستی انجام بده 

من خودمم خیلی کاشت ناخن دوست دارم ولی چون نماز می خونم نمی تونم بکارم...حیف

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
احکام دین گفته نمازی،ک وضوش صحیح نیست نمازی باطل است منبع احکام کجاست؟

قران

ایه صریحا میگه اعضای وضو پاک باشه مانع نباشه  و مراحل وضو رو میگه 

دیگه جنین هم حتی میفهمه ناخون به اون گندگی مانع هست

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
2731
اولا اینجوری گه شما میگید پس شغل آرایشگری کلا حرامه  ثانیا شما به میتونید به اعتقادات خودتو ...

خیر 

کی گفته؟

مگه رنگ زدن مو اصلاح ابرو اصلاح سر زیبایی چهره و دیگر موارد مانع هست؟

فقط کاشت ناخون و مژه مانع هست

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
این اصول فقه نمیدونن انگار اصول که فقط از قران و.. نیست که بگیم اون زمان کاشت ناخون نبوده وقتی خدا ...

دقیقاً همینطوره...آخرش هم آدم رو جاهل و ... خطاب میکنند و درواقع آنچه لایق خودشونه به آدم نسبت میدن.

والا استارتر سوال پرسید و خب پاسخش رو داریم میدیم ولی نمیدونم چرا یه عده اینقدر فشاری میشن؟ خب عزیز من شما دوست داری ناخن بکاری خب بکار مبارکت باشه و از زیباییت لذت ببر خیلی هم کار ک نظرت قابل احترامه اما اگر اعتقاد نداری به شرع که خب هیچی، اگر هم اعتقاد داری لااقل کلاه شرعی نساز... البته از همین مسخره کردنشون معلوم میشه خیلی چیزها چون انسان وقتی با علم و منطق راجع به موضوعی بحث و استدلال میکنه نیازی به مسخره کردن نداره

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
قران ایه صریحا میگه اعضای وضو پاک باشه مانع نباشه  و مراحل وضو رو میگه  دیگه جنین هم حتی ...

عزیزم اون جنین هست که میفهمه 

بعصیا فهمون در حد همون جنین هم نیست

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر
عزیزم اون جنین هست که میفهمه  بعصیا فهمون در حد همون جنین هم نیست

اونی که میگه کاشت ناخون میشه باش نماز خوند .... که نه نماز بلده نه مفهوم کاشتو میدونه

نه .اصلا چه معنی میده یه آدم دیگه بیاد تعیین کنه چی حرام چی حلاله خودمون عقل داریم

واقعا سطح درکتون اینقدره؟ نه حتما بالاتره!!! ادمو به شک میندازین 

کسی نگفته ...خدا گفته.....خدا رو قبول داری؟

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر
واقعا سطح درکتون اینقدره؟ نه حتما بالاتره!!! ادمو به شک میندازین  کسی نگفته ...خدا گفته. ...

نظر وعقیده من کاملا به خودم مربوطه . من نظری در مورد افکار ارتجاعی شما ندارم  .لطفا آدمارو بزرو بهشت نبرید. 

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
نظر وعقیده من کاملا به خودم مربوطه . من نظری در مورد افکار ارتجاعی شما ندارم  .لطفا آدمارو بزرو ...

خداومده مستقیم به شما گفته خانوم  جان کاشت کن که کاشت کنندگان رستگار شدند؟

خداومده مستقیم به شما گفته خانوم  جان کاشت کن که کاشت کنندگان رستگار شدند؟

چرا شما مذهبیا اینقدر زخم زبان میزنید نیش میزنید .

خداوند میفرماید  مسلمان واقعی کسی هست که دیگران از دست وزبانش در امان باشند. 

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
2706