2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیلش مهمه ،اگه برای کاره خب آدم با جون و دل تحمل میکنه ولی برای رفیق بازی عمرا ،یکی ندون اینا رو

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731

خیلی سخته منکه همش تنهام فقط من مشکلات ازدواج رو تجربه کردم ن مسافرتی ن تفریحی ن گشت اصلا تو خونه یه روز پیش هم بودن برام آرزو و حسرت شده خیلی تنها کاش نامزد بودم کاش یکی که منو دوست میومد سوارم میکرد ماشینش میرفتیم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

من

شوهرم یا سرکاره

یا پیش رفیقاشه

یا سرش تو گوشی و بازیه

یا خوابه 

امشب گفت بیا به بچه دوم فکر کنیم بچم 11 سالشه🤐

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

من✋قوی شدم واقعا هیچی به اندازه تنهایی نمیتونست منو اینقد قوی بار بیاره اصلا خودمو دیگه محتاج به هیشکی نمیبینم و تنهایی از همه چی لذت میبرم البته چاره ای هم ندارم

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))
من شوهرم یا سرکاره یا پیش رفیقاشه یا سرش تو گوشی و بازیه یا خوابه  امشب گفت بیا به بچه دوم ...

من همش احساس میکنم حالش با من خوب نیس   با رفیقاش بهش خوش میگذره    من انگار باری رو دوششم🥺

2706