2733
2734
عنوان

طلاق و قهر

193 بازدید | 42 پست

سلام لطف سرزنش نکید خودمم میدونم ریدم دوساله ازدواج کردم هر دو کم سن بودیم خیلی دعوا ی الکی داشتیم سر لج بازی بت اینکه پیش پادر سوار و پد شوهر زندگی می‌کردیم تو ی خونه دیگ بدتر و منم اون اولا هرچی میشد زنگ میزدم خانوادم البته تو دعواها شوهرمم بی تقصیر نبودااا اونم رفیق باز عصبی ی مدت بیکار تا این اینکه دعوای بدی گردیم کتک کاری تا حالا اینجوری نزده بود کنار انگشت پام ترک خورد گچ گرفتم اومدم خونه پدرم برای مهمونی تا  ۵ جیزی نگفتم پیش خودم زنگ میزنه میاد دنبالم ک بازم بی محلی کرد خیلی مغروره خلاصه این قهر کشید تا دوماه سر لج افتاده متنفره از اینکه بری خونه پدر وقتی قهریم خانوادش قبلا میومد دنبالم الان نیومدن میگن خودشون باید حل کنن مشکلات رو اونم مغرور حرف از طلاق نزده ولی همش از من گلایه داره اینا منم موندم این وسط چ گوهی بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم فاز پدر مادرا چیه که زود بچه هاشونو شوهر میدن یا زن میدن 

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

کاری نکن بمون خونه پدرت فعلا.

نهایت پدرت ب پدرش بگه تکلیف بچه ها چی میشه

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
2738
عموش چند باری بهم زنگ حرفامو شنید اونم گفت شوهرت هم حرفایی میزنه فلان نمیدونم

تصمیم شما چیه عزیزم؟ خودت چی میخایی

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی

هردو مقصر هستید 

وقتی خانوادش میومدن دنبالت بخاطر همین بدعادت شدی

بعدشم بزرگ ترین اشتباه اینه که زنگ میزنی به خانوادت 

همین باعث میشه قبح خیلی چیزا بریزه

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
همه چی خراب شد

برید مشاور 

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
هردو مقصر هستید  وقتی خانوادش میومدن دنبالت بخاطر همین بدعادت شدی بعدشم بزرگ ترین اشتباه اینه ...

اره خودمم میدونستم اشتباه کردم زنگ میزدم ولی مادرم شیرم می‌کرد خودم قبول دارم چ کنم الان نمیشه ک برگردم ب اون زمات😔

2706