2733
2734

۱۹ ساله و فعلا دانشجو قصد مهاجرتم داره

میگه فعلا در ارتباط باشیم تا وقتی که خواستگاری رسمی و..اخلاقش و ..بد به نظرنمیاد ،محترم هستش

ولی یک چیزی منو به شک انداخه هنوز که هنوزه فامیلی خودشو به من نگفته و میگه در اینده بهم میگه ،یک بار بهش گفتم تفاوت فرهنگی زیاد ولی بهانه  های متفاوت میاره ،چهره بدی نداره معمولیه اما الان عکسشو ندارم،درکل کسی تجربه ازدواج با عرب خارج داره؟ 

بنویسید میام می خونم

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر

صبر کن عزیزم.من خیلی با اسن مورد ها رو به رو شدم. 

شاید قصدش چیز دیگه هست 

به حرف نیست ها به عمله چون فامیلش رو نمیگه. 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تجربه نداشتم ولی اگر باشه سعی میکنم از یک کشور عالی و ترجیحا فرد عرب نباشه در ارتباط باشم عرب بودن ربطی به چیزی نداره خودم خوشم نمیاد

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.
2731
چجوری آشنا شدی... انگلیسی حرف میزنین یا عربی..... عکسشم بزار چجور نداری از پروفش بردار

انگلیسی٫رو پروفایلش عکس نداره تو اپ اشنا شدیم قبلا عکس بهم داده بود اما من کاربریم اپدیت کردم و حذف شد

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر
مگه شما زبونشو میفهمی  یعنی عربی مسلط هستی؟ تو واتساپ چت میکنید؟ قارسی تایپ میکنی یا عربی

انگلیسی،برای اون از من بدتره و همش از دوستاش کمک می گیره

دوست پسر من عراقیه خیلی مهربونه هوووف

قصد ازدواج  داری؟ خوبه؟

خب مهربونه ادا اصولایی که پسرای ایرانی دارنو نداره خونگرمه منم که ازدواااااجی دلی اگه اسم عراقی بیار ...

اوه،چه اخلاقایی داره

2706