2733
2734
عنوان

عروسی بدون شوهر میرید؟

285 بازدید | 33 پست

سلام

ما عروسی دختر خاله شوهرم دعوت شدیم ،این خاله شوهرم خیلی خونم خوب و دلسوزی هست برعکس مادرشوهرم که خیلی اذیت کرده از اول زندگی

خلاصه ما چند روزیه دعوت شدیم چون از ۱۵ بهمن قراره اثاث کشی کنیم و بدلایلی خونه جدید دچار مشکل شده و قرار شده امروز بهمون کلید بدند تا بریم تمیز کنیم و پس فردا اثاث ببریم

عروسی فرداست شهر دیگه که ۳ ساعت راهه تا اونجا

مادرشوهرم اینا رفتن هفته گذشته 

شوهرم میگه تو برو با برادرشوهر و جاری ومن برم خونه رو تمیز کنم حداقل تو و بچه رفته باشید ،درضمن مرخصی هم نداره بخواد بیاد

حالا من موندم چه کنم 

شما باشید میرید؟ خیلی دو دل هستم 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مجردم ولی اگه ازدواج کنم بدون شوهرم تو جمع خانوادگیشون نمیرم 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2731

بله همسرم نتونه بیاد میرم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

یکم معذبه ادم ولی اره چون احترام گذاشتن دعوت کردن

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     
2706