2737
2734

دعا کنید این ماه خدا منو خوشحال کنه باردار باشم سه ساله چشم انتظارم 🧡🧡🧡هرکی خواست پیام بگذار براش حمد میخونم

خدایا یعنی میشه منم لایق مادر شدن بدونی خودت کمکم کن 💖💖💖💖💜💜💜💜

ان شاءالله  توکلت به خدا باشه

حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها  رو واسطه کن

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت  . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم  خدایا توکل بر تو
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

الهی ب حق فاطمه زهرا هر چ زود تر دامنت سبز شه عزیزم

مستاجر خالم اینا چند سال بود باردار نمیشد بعد ب توصیه یه بنده خدایی یه مدت دعای نادعلی خوند ب طرز معجره اسایی باردار شد شماهم امتحان کن عزیزم میتونی چله ناد علی برداری انشالله ک نتیجه بگیری گلم

الهی ب حق فاطمه زهرا هر چ زود تر دامنت سبز شه عزیزم مستاجر خالم اینا چند سال بود باردار نمیشد بعد ب ...

مرسی عزیزم یا فاطمه زهرا

2738
انشالله ب زودی بیای اینجا تاپیک بزنی بگی یه خانمی ک بهم نادعلی توصیه کرد و نتیجه گرفتم😁🤲 عزیزم عذ ...

اره این ماه ۱۰ تا آمپول تخمک گذاری و آزاد سازی زدم

اره این ماه ۱۰ تا آمپول تخمک گذاری و آزاد سازی زدم

وزن کم کردنو امتحان کردی چون خیلی هارو دیدم وزن کم کردم و باردار شدن.

من خودمم هنوز تو عقدم ‌یه مدت پریودام نا منظم بود رفتم سنو و دکتر گفت تنبلی تخمدان داری اما زیاد نیست قابل کنترله چهار ماه متفورمین خوردم بعد دیگه کلا قرصو گذاشتم کنار و رژیم گرفتم با اینکه اضافه وزنم کم بود پنج کیلو کم کردم الان چند ماهه دیگه دارویی مصرف نمکنم و سر وقت پریود میشم تابحال هیچ وقت انقدر پریودام دقیق نبوده

وزن کم کردنو امتحان کردی چون خیلی هارو دیدم وزن کم کردم و باردار شدن. من خودمم هنوز تو عقدم ‌یه مدت ...

عزیزم ایشالا ک درمان بشی من وزنم زیاد نیس ۵۷ کیلو هستم دو سه کیلو هم کم کردم بخاطر تنبلی همه بهم میگفتن ولی فایده نداشت ب من هم دکتر گفت تنبلیت خیلی نیس ولی نمیشه اصلا ایشالا ک این ماه خدا عیدیشو یه نی نی بهم بده 

وزن کم کردنو امتحان کردی چون خیلی هارو دیدم وزن کم کردم و باردار شدن. من خودمم هنوز تو عقدم ‌یه مدت ...

یکسال بیشتر متفورمین خارجی خوردم 

[QUOTE=330039995][QUOTE=330039291]یکسال بیشتر متفورمین خارجی خوردم [/QUO  عزیزم اگه متفورمینو قطع کنین پریود نم ...[/QUOTE من دیگ نمی‌خورم چون خیلی حالمو بد می‌کرد ن ربطی ب پریود نداره واسه مقاومت انسولین هستش 

2706