2733
2739

انشالله عزیزم

گرچه خیلی پیش میاد تو جامعه 

همین امروز کلی حرف عجیب غریب شنیدم

طبیعیه 

تا وقتی دنیا هست خوب و بد کنارش هست

لینک ناشناس:  https://harfeto.timefriend.net/17100942095435  / کاربری @فلفلی_قلقلی @fatemeh_panda  @فاطمه_قلقلی و @فاطمه_پاندایی هستم /۳ اصل زندگی:اراده/صبر/تفکر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این مغز منم مث مغز توعه یا شبا دارم میخوابم اینا رو میگ یا صبح زود ک بیدار میشم 

همش هم میگم ب مغزم وااااای ولکن دیگ اه دارم تپش قلب میگیرم آخرش اینقد ب چیزای خوب فک میکنم ک از یادم بره اذیت نشم

2740
باید بد باشی تا بهت بدی نکنن هر چقدر بدتر باشی باهات بهترن

واقعا، چزا ادما اینجورین، مثلا بعد از مدتی دورهم جمع میشی خوش بگذرونی ولی با حرفا و کنایه هاشون آدم رو میرنجونن. 

حتی خواهرهام، آخه خواهر به خواهر که حسودی نمیکنه، 

گاهی خواهر شوهرام، البته چون بد مطلق نیستن به روشون نمیارم، شوهرمم همیشه در مقابل همه طرفدارمه، وای .اقعا میشد بیشتر از این در کنار هم خوشحال بود، یروز میفهمیم که دیگه دیزه

این مغز منم مث مغز توعه یا شبا دارم میخوابم اینا رو میگ یا صبح زود ک بیدار میشم  همش هم میگم ب ...

خیلی بده مخصوصا شب اینطوری بشه پدرت در میاد تا صبح بشه 

تاوان ها دادم تا اینو فهمیدم 

لد بودن خوب نیست عریزم، فقط آدمای سمی رو از زندگیت حذف کن، اگر هم خانوادت هستن رابطت رو کم کن، من فقط خونه مامانم میرم، تونجا خواهر و برادرامم میبینم گاهی ، ولی در حدو دو سه ساعت، اکثرا وقتایی میرم که والدینم تنهان. اعصابم راحته

لد بودن خوب نیست عریزم، فقط آدمای سمی رو از زندگیت حذف کن، اگر هم خانوادت هستن رابطت رو کم کن، من فق ...

خوش بختانه منم موفق شدم فعلا عصابم راحته 

بی محلی بهترین جوابه

واقعا، چزا ادما اینجورین، مثلا بعد از مدتی دورهم جمع میشی خوش بگذرونی ولی با حرفا و کنایه هاشون آدم ...

متاسفانه هیچکس قرار نیس ادم خوبی بشه، و ما باید از هیچکس توقعی نداشته باشیم، ولی نباید ارزش خودمون رو هم زیر سوال ببریم تا هر کسی هرکاری دلش خواست انجام بده