2737
2739

بچه ها من یه روز به گوشی نامزدم سرک میکشیدم که دیدم دوستش پرسیده ازدواج کردی ؟ اینم گفت اره نامزدیم 

دوستش گف چند ساله نامزدی بد بختو بگیر تموم شه 

اینم گف نه اون رلم بودجدا شدیم این نامزد عقد کردمه 

انگاری اب داغ ریخت سرم 

بعد چند روزی پرسیدم یکم توضیح داد دیگه نپرسیدم 

ولی دیشب پرسیدم کامل توضیح داد که ۱ سال باهم بودن سیغه خوندن بعد فهمیدن باطله بعد گف ل..ب رفتیم و دست اینا و بغل و بوس 🤧نگم براتون بعدش نشده جدا شدن از هم بعدش خانوادش منو دیدن گرفتن این شوهرمم خوشش اومده منو گرفته 

خلاصه از وقتی فهمیدم شوهرم با یه دختر بود ۱ سال حس بدی میگیرم شوهرمو عین وسایل دست دوم میبینم😅 بخدا خیلی حس بدیه 

فرداش گفتم کاش نمیگفتی منم لصلا نمیفهمیدم 

ناراحت شد گف اصلا جنبه نداری و دیگه نمیگم و اون موقع تو نبودی و این حرفا بعدش رف سر کار 

الان بازم حس بدی دارم 

این ماجرای دختره مال ۱۳۹۸ بود اونم ازدواج کرده اینم 

راستی بهم گفت بعد ازدواجمون تو اینستاگرام با پیج فیک پیام داده بود که ازدواج کردی 

اینم گفته بله شما ؟ اونم گف خب دیگه چه فرقی داره کی باشم خوشبخت بشی ک رفته 

به نظرتون طبیعیه  طبیعی رفتار کنم یا چی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میخوای چکار کنی دیگه؟بنده خدا خودش حقیقتو داره میگه تازه ازش خطایی هم ندیدی فرض بگیریم با شماهم به مکل بخوره جدا شین فردا با یه زن دیگه ازدواج کنه راجع به شما بگه اون زنه باید واکنش غیر طبیعی نشون بده؟با عقل جور درمیاد؟نیتش که برای اون خانم بد نبوده حالا دیگه ندشه به هر دلیلی گناه که نکرده

2740

کاری به قسمت باطل شدنو .. ندارم عزیزم ولی 

همه ادما شانس اینو ندارن که در اولین برخورد و اشنایی  و خواستگاری ، با اولین نفر به توافق برسن و ازدواج کنن 

همسر شما هم یکی از اون ادما

نه واس همین حساس شدم دیگه...

حق داری.. منم با کسی نبودم واسم خیلی مهم بود همسرمم مثل خودم باشه ولی صادقانه الان که تصور کردم اگه جات بودم و میدونستم از وقت با منه سالم بوده اون رابطه هم واسه گذشتش حساب میکردم و پیگیرش نمیشدم. قصدش ازدوجا بوده دیگه ولی خب قسمتش تو بودی. به نظرم حساس نشو رو گذشته هی ازش نپرس