2737
2739

میشه بگید غذا کمکی چیا بدم. 

اگه گروه مامانا دارید توش غذا کمکی میپزن میشه بهم بدید لینکشو. 

چون یادمه دخترم زیر یک سال بود یه گروه داشتم تو تلگرام.. خیلی خوب بود.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ب دخترم سیب زمینی و زرده تخم مرغ ابپز میدم یه کوچولو کره هم اضافه میکنم 

سوپ درست میکنم 

موز میدم 

بیسکوییت مادر با اب جوشیده شده سرد حل میکنم میدم 

سرلاک میدم 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2731
6

مولتی ویتامین و اهن میدی بهش؟ دختر منم هشت ماهو نیمشه ولی تو چهارماهگیش ۷ کیلو بود گلم الان نبردمش بدونم چند کیلیوعه

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
من ب دخترم سیب زمینی و زرده تخم مرغ ابپز میدم یه کوچولو کره هم اضافه میکنم  سوپ درست میکنم&nbs ...

جاریم به بچش همه چی میده.. بچش 15 کیلوعه 

ولی من دلم نمیاد غذا خودمونو بدم 

2740
جاریم به بچش همه چی میده.. بچش 15 کیلوعه  ولی من دلم نمیاد غذا خودمونو بدم

منم هرچی نمیدم باتوجع به سنش میبینم چیا براش مجاز شده بهش میدم اینام مال همین زمانه 

من خورشی ک میخوریم حتی بهش نمیدم میگم ادویه براش مناسب نیست

مولتی و ویتامین و دکتر نداده بود.. تازه یک ماهه داده 

من از دوماهگی بجا قطره اد مولتی‌ ویتامین میدادم همون دوز اد داخلش بود الانم مولتی ویتامین یورویتال میدم همراه اهن و روی

منم هرچی نمیدم باتوجع به سنش میبینم چیا براش مجاز شده بهش میدم اینام مال همین زمانه  من خورشی ...

جاریم همه غذا و میوه و سبزیجات میده بهش روزی چهار بار.. همش اما بدون ادویه و نمک بچش خیلی چاقه اما. بچه من مناسب سنش میدم.. کمه

قلم گاو رو بذار بپزه با آب.از صافی ردش کن بریز تو قالب یخ هر بار براش غذا میپزی یکی دو تا بنداز توش

حتما بهش سویق بده.من به دخترم سویق کودک و سویق استخوان ساز میدادم

حریره بادام.حریره نارگیل خیلی خوبه

سه شیره خیلی براش خوبه حتما تو برنامه روزانه ش بذار.اگه نمیتونه با آب قاطی کن تو شیشه بهش بده

من برا دخترم اینطوری سوپ میپختم

یه پیاز کوچیک رو تو روغن حیوانی تفت میدادم.گوشت یا مرغ  فرق نداره می‌ریختم بعد هویج و کدو و سبزیجاتی که دوست داشت .خودم عدس محلی رو با لوبیا خیس کرده بودم نفخش بره بعد خشک شدن آسیاب میکردم تو سوپ هاش یه قاشق میریختم.بعدم جعفری یا سبزی آش.در آخرم سویق میریختم و یکم نمک و همه رو میکس میکردم.خیلی دوست داشت

قلم گاو رو بذار بپزه با آب.از صافی ردش کن بریز تو قالب یخ هر بار براش غذا میپزی یکی دو تا بنداز توش ...

وای خیلی چیزا بلدی. توروخدا اگه بلدی بازم بنویس برام.. خدا خیرت بده 

جاریم همه غذا و میوه و سبزیجات میده بهش روزی چهار بار.. همش اما بدون ادویه و نمک بچش خیلی چاقه اما. ...

منم روزی چهار بار غذا میدم 🥲 خب توهم شروع کن مث جاریت بهش غذا بده

2706