2733
2739
عنوان

کی بندرعباس زندگی میکنه؟

351 بازدید | 44 پست

جای خوبیه برای زندگی؟

برای کسی که تهران زندگی میکنه بیاداونجا غریبم باشه سخت نیست؟

همسرم میخوادبره ماهم بایدبریم

یه جوریم😔

نگرانم

بااحترام لایک نکنید  

گرمه ولی با تمام وجودم دوسش دارم😂

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گرمه ولی با تمام وجودم دوسش دارم😂

اهل اونجایی؟

من ادم سرمایی هسنم باگرما مشکلی ندارم از تنهایی میترسم

نتونم جایی برم

بایدشغلمم بزارم کناراونجاکسی نیست مراقب بچم باشه

بااحترام لایک نکنید  
2731
اهل اونجایی؟ من ادم سرمایی هسنم باگرما مشکلی ندارم از تنهایی میترسم نتونم جایی برم بایدشغلمم بزار ...

آره 

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
بندرعباس شهر کاره حقیقتش زندگی یکم سخته.من بیشتر فامیلامون اونجان..قیمت پوشاک وو بشدت بالاس جوری که ...

ماموریتی میریم

همسرم راضی نیست بمونم خونم

قیمت هیچی مجبورم بیام تهران خریدکنم

من ازتنهایی میترسم

میشه پارک رفت؟تنهایی بیرون وخرید رفت؟

بااحترام لایک نکنید  
اهل اونجایی؟ من ادم سرمایی هسنم باگرما مشکلی ندارم از تنهایی میترسم نتونم جایی برم بایدشغلمم بزار ...

بندر کلا جایی نداره ک بخوای بری ی دریا هست اونم بیشتر ماه سال اینقدر هوا شرجیه آدم ب غلط کردم میوفته

2740

من بندری ام..خاکش دامنگیره..بیای نمیتونی دل بکنی ازش..نصف بندر مهاجرن..از همه جای ایران درش هست..مردمان خونگرم و مهمان نوازی هستن بندریا..نگران گرما هم نباش عزیزم عادت میکنی..اسپیلت هم روشنه😁

بندر کلا جایی نداره ک بخوای بری ی دریا هست اونم بیشتر ماه سال اینقدر هوا شرجیه آدم ب غلط کردم میوفته

یا خدا

بازاری چیزی نداره ادم حوصله اش سررفت بره؟

بومی های اونجا چطور زندگی میکنن

بااحترام لایک نکنید  
ماموریتی میریم همسرم راضی نیست بمونم خونم قیمت هیچی مجبورم بیام تهران خریدکنم من ازتنهایی میترسم ...

عزیزم هرجای دنیا که بری باید محتاط باشی مراقبت کنی...بله چرا که نه؟؟کلی پارک ساحلی داره..مجتمع های تجاری داره..بازار قدیمی و سنتی داره...آبگرم کوه گنو داره.‌تا قشم و هرمز هم راهی نیست میتونید برید یه روزه بگردید و....سخت نگیر عزیزم 

من بندری ام..خاکش دامنگیره..بیای نمیتونی دل بکنی ازش..نصف بندر مهاجرن..از همه جای ایران درش هست..مرد ...

زنده باشی اره مطمئنم خونگرم هستن ممیدونی من مشکلم تنهاییه چون شغلمم میخوام جابزارم خانوادمم نیستن دق میکنم

اینجا بااین مشغله هرروز میرم بیرون

اونجا جایی هست برم؟بازاری؟باشگاهی؟دوست پیدامیکنم؟

بااحترام لایک نکنید  
2706