2737
2739
عنوان

خانما عید کجا میرید

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کیش عید خیلی شلوغ نیس؟شوهرمم میگف مشهد بچم کوچکه از ویروس میترسم نمیتونم برم داخل خوب زیارت کنم

عیدا خیلی شلوغه ،،، همین الانشم تا میخوره به تعطیلی ما خودمونو تو خونه قرنطینه میکنیم جایی نمیریم 😂😂😂

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)
2740
کیش عید خیلی شلوغ نیس؟شوهرمم میگف مشهد بچم کوچکه از ویروس میترسم نمیتونم برم داخل خوب زیارت کنم

خیلی نه ما پارسال عید رفتیم خوب بود

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
تشریف بیارین یه سر ، هوا خوبه 😂🌹

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
شوهرمن این حرفا حالیش نمیشه که فقط حرص میده پول مادرم دستمه بهش بگم بلیط بگیرم تاهفته بعد بدیم بیچار ...

ما از هفته پیش دنبال بلیط بودیم اصلا گیر نمیاد تا اخر تعطیلات عید پرواز شیراز پره

تازه میخوای دنبال بلیط باشی؟!

پروازها زود پر میشه اونم عید اونم شیراز... چه خوش خیالی

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
ما از هفته پیش دنبال بلیط بودیم اصلا گیر نمیاد تا اخر تعطیلات عید پرواز شیراز پره تازه میخوای دنبال ...

تاپیکو خوندید ؟گفتم قرار بود بخریم پولش خرج شد ما شده ۲۵اسفند بلیط هوایی مشهد گرفتیم مطمئنن قحطی نیومده

2706