2733
2739

منو یاد گذشته انداخت روزهایی که شاغل بودم. روزهای خوبی بود و الان چقدر دلم تنگ شده برای اونروزها

چقدر دلم گرفته. الانم همسر هستم مادر هستم خونه‌دار هستم ولی احساس ناکافی بودن دارم. اونروزها من کجا بودم و الان کجام؟ صبح تا شب تو فکرم که چی بپزم چیکارکنم شب‌ هم که میشه هزار فکر میاد تو سرم که چرا مادرشوهرم چنین کرد و دخترش چنان کرد و چرا من نمیتونم جلوشون بایستم.

احساس میکنم پسرفت کردم.الانم دیگه نمیتونم شاغل باشم

کسی این حس الان منو تجربه کرده؟

خسته‌ام خیلی خسته. دلم گرفته. دلم تنگه برای خود قبلیم

نپرسید شغلت چی‌بود میارسم باز شناسایی بشم. امضام رو بخونید

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

من شاغل نبودم

ولی وقتی مجردی کل روز به خودت میرسی و به خودت فکر میکنی

اما الان دقیقا منم مث شما هستم یه وقتایی غصه میخورم چرا ازدواج کردم

اما بیشتر مواقع خدارو شکر میکنم منن یه خونواده تشکیل دادم

من شغل نداشتم ولی درکت میکنم کارمون صده همش درگیرهای زندگی

منم ی دوستم ک هم دانشگاهی بوریم‌چن روز پیش اومدخونم خجالت زده شدم‌پیشش چون خونم قدیمی بود

اون با۲۰۷اومد درخونم 

البته یجورایی شانس باهاش بوده 

اون تا قبل اومدن بخونم‌میدونم تصور دیگ از زندگی من داشت 

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شغل نداشتم ولی درکت میکنم کارمون صده همش درگیرهای زندگی منم ی دوستم ک هم دانشگاهی بوریم‌چن روز پ ...

گاهی میگم خانواده‌ای که تشکیل دادم ارزشش بیشتره ولی مجردهای خوشحال و پولدار که میبینم افسوس میخورم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2731
من شاغل نبودم ولی وقتی مجردی کل روز به خودت میرسی و به خودت فکر میکنی اما الان دقیقا منم مث شما هس ...

گاهی میگم خانواده‌ای که تشکیل دادم ارزشش بیشتره ولی مجردهای خوشحال و پولدار که میبینم افسوس میخورم

ن قطعا اگ الانم مجرد بودی از وضعیتو پشیمون بودیدلت ی زندگی مستقل میخاس

من ناراحتیم از اینه اون زندگیی ک میخاستم از بعضی جهاتش برام‌محیا نشدوگرنه ناراضی نیستم از وضعیتم

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
ن قطعا اگ الانم مجرد بودی از وضعیتو پشیمون بودیدلت ی زندگی مستقل میخاس من ناراحتیم از اینه اون زندگ ...

آره منم اون زندگی که میخواستم محیا نشد. شاید دلیل اصلی ناراحتیم همین باشه

2740

افسوس مال موقع پیری و تنهایی آدم هاس

من که نمیتونم بدون اینکه یه روز شوهرم بهم ابراز علاقه کنه بگذرونم 

تو فقط خوشحالی اونا رو میبینی نه تنهایی و خستگی هاشون

افسوس مال موقع پیری و تنهایی آدم هاس من که نمیتونم بدون اینکه یه روز شوهرم بهم ابراز علاقه کنه بگذر ...

آره اینم هست‌. دقیقا منم بدون شوهرم نمیتونم