2733
2734

ازتون خواهش میکنم از ته دلم برام دعا کنید

بلکه دعاهای شماها اثر کرد 😭😭😭

فلشمو گم کردمه توش چیزای شخصی داشتم نمیدونم دست کی افتاده اگه کسی بخاد با ابروم بازی کنه بمیرم بهتره😭😭😭

اینقددد گریه کردم دعا کردم التماس خدا کردم ولی انگار ن انگار 

دااغونم 

توروخدا دعام کنین یا فلشم پیدا بشه یا خودش ابرومو حفظ کنه 😭😭😭😭😭

شب و روز تو ذهنمه نمیدونم دیگه چیکار کنم 

من تا الان نه ابرو از کسی بردم نه دروغ وتهمت به کسی نسبت دادم خواهش میکنم دعا کنین حافظ ابروم باشه 😭😭

جالب اینجاس هرچقد دعا کردم گریه کردم حتی دلمم اروم نمیشه 😭😭😭😭

من جز اینجا جایی هم ندارم

خدااایااا دردمو بی کی بگم 

جدیدا فکر خودکشی زده به سرم که فقط فکر نکنم راجبش 😭😭

چون هیچی برااز دست دادن ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خانم فاطمه زهرا استغاثه کن سریع جواب میده من خودم از یه مسئله مهم نجاتم داده

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
2731

انشاالله که پیدا میشه 

پیدا هم نشد نگران نباش . هیچ اتفاقی نمیغته. کسی نمیاد موضوعات خصوصی شما رو پخش کنه چون می‌دونه شکایت کنی واسش خیلی دردسر میشه 

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2740
توکل بخدا ولی اگه پیداش کردی همه رو پاک کن آدم که از هر چیزی نباید عکس و فیلم بگیره

من عهد کردم پیدا بشع همینکارو کنم با این وجود ک اطلاعات داخلش خییییلی برام مهمن ولی حذف میکنم

بخاطر استرسی که این همه مدت کشیدم😭😭😭😭

خیییلی گفتم😭😭 شاید منو قبول نداره لطفا شما دعام کن

چشم الان نماز میخونم برات دعا میکنم که خدا ابروتو حفظ کنه شما هم توبه کن حتما اول

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
2706