2737
2734
عنوان

این خیانت محسوب میشه؟؟؟؟

183 بازدید | 5 پست

دوست شوهرم اومد بهش گفت عشقم داره ترکم می‌کنه برو باهاش حرف بزن ارومش کن برگرده شوهر منم بدون خبر من رفته باهاش تلفنی و چتی حرف زده 

من متوجه شدم حالا دوماه مراحل قهر و مشاوره اینا طول کشید و زندگیم یکم آروم شده اما طرز فکرم خیلی منفی شده چیکار کنم دوباره حالم خوب بشه و از افسردگی دربیام

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

یه تسبیح بردار خوبی های شوهرت بگو یا اگرم نداره الکی بگو داره و بشمارش و خدا رو شکر کن به خاطرش هرروز صبح و شب اینکار انجام بده 

ولی واقعاً رفتارش نامناسب بوده بعدش هم منطقی نیست رفیقش رفته به شوهرتون بگع که بره با عشقش حرف بزنه و..... این قضیه یه خورده مشکوکه

یه تسبیح بردار خوبی های شوهرت بگو یا اگرم نداره الکی بگو داره و بشمارش و خدا رو شکر کن به خاطرش هررو ...

خوبی هاش زیاده اما حتی از گوشه ذهنم هم رد نمیشه 

قبل از این موضوع شکرگزاری کردم حالم خیلی خوب بود اما الان دستم نمیره به این کار 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله خیانته حتی اگه واقعیت همین باشه اما واقعیتش من برام قابل باور نیست.اینم مثل همه مواردی که مردای ...

دامادمون رفت با دختره حرف زد 

دختره خودش بهم پیام داد که بخدا چیزی بینمون نیست اگه می‌دونستم حساسی جواب شوهرتو نمی‌دادم 

مطمینم که چیزی بینشون نبوده حرف من اینحاست الان نمتونم به حالت قبل برگردم افسرده شدم

دامادمون رفت با دختره حرف زد  دختره خودش بهم پیام داد که بخدا چیزی بینمون نیست اگه می‌دونستم ح ...

اگه واقعا از صحت ماجرا مطمئنی بقیه ش رو بذار به حساب (باعرض معذرت) خریت مردا

حق داری اما زمان همه چیو درست میکنه