2752
2734

حواستو جمع کن کلاهبرداری نباشه، الان یه روفرشی حداقل ۱۶۰۰

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جنسشون پلاستیکه من از نزدیک دیدم یه قابلمه داغ بزاری درجا فرش سوخته اصلا به درد نمیخورن 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اگ مراقبت  کنی بدرد نمیخورن؟

نه راه که میری رو فرش یه جوریه بعد یه مدت کلانم میخوابه به نظرم دست دوم تمام نخ آدم بگیره ارزشش بیشتره 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
راستش نمیدومم

فرش اگ از نخ بی سی اف bcf 

یا پلی استر

یا حتی ورژن

باشه میشه همون پلاستیک

و خیلییی زود ب نقطه تار و پود میرسه و آشغاله اما خوب ارزونه 

فرش خوب میخوای اکریلیک بگیر

فرش ارزون میخوای گلیم بگیر یا چاپ مخمل ارزونه

یا اکریلیک بگیر با شانه کمتر  هم ضخیمه هم نخ با دوامی داره 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

مشخصات فنی فرش رو چک کن  نوع نخ رو نوشته

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
فرش اگ از نخ بی سی اف bcf  یا پلی استر یا حتی ورژن باشه میشه همون پلاستیک و خیلییی زود ب نق ...

چقدر اطلاعات داری لعنتی🤣🤣🤣🤣

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2706