2733
2734

یازدهمم از همون اولشم به زور فرستادنم این رشته به زور میفرستنم کلاس کنکور کلی کتاب خریدن به امید اینکه پزشکی چیزی شم ولی اصلا خوندنم نمیاد

دوست دارم زود تر یه حرفه یاد بگیرم درآمد داشته باشم 

هزینه بابات کتاب میدن بگو بابت علاقت بدن پا فشاری کن نزار بره ت پاچه بدبخت میشه ادم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به علاقم اهمیت نمیدن

این بده

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
چرا میشه موندم چه رشته ای بخونم شاید ی رشته هنری

منم رشته های هنری دوست دارم ولی مدرک اکثر رشته ها رو  تو آموزشگاها میشه گرفت بخاطر همون موندم برم دانشگاه یا نه

منم رشته های هنری دوست دارم ولی مدرک اکثر رشته ها رو  تو آموزشگاها میشه گرفت بخاطر همون موندم ب ...

آره دقیقا

فکر که میکنم میبینم دانشگاه نرم هم فرقی نمیکنه به حالم ولی خب مدرک دانشگاهی نداشته باشی متاسفانه عین ی بی‌سواد باهات رفتار میشه تو جامعه...